Tahkime gideceğiz..!!

Pfdk cezaları açıkladıktan sonra Ahmet Nur Çebi NtvSpor'a açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamları şöyle:

"Verilen cezalara saygı duyuyoruz ama Beşiktaş'a verilen cezaları çok fazla buldum. Muhtemelen tahkim kurulu'na gideceğiz. Bu olayları olduğu günde ve yerde bırakıp önümüze bakmalıyız. Şampiyonluğu istiyoruz. Bu konuları artık konuşmamalıyız. Her şerden bir hayır çıkarmanın bir yolunu bulmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 14:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal şeyhmus
kartal şeyhmus - 2 yıl Önce

Allah aşkina birakin artik bu şikecileri herifler topyekün ahlaksız bakin daha dündü y demiröven kendilerinin şikesini örttü şimdi herife salliyorlar akilli olalim 3 yildizi takmak için ugraşalim birakin zaten bunlar yaptiklari ile iflah olmazlar

KARTAL ŞEYHMUS
KARTAL ŞEYHMUS - 2 yıl Önce

birakin şu şikecileri biz bundan sonra şampiyonluğa odaklanalim bunlarla uğraşmaya degmez

necsoy
necsoy - 2 yıl Önce

videolardan rakibin de ceza görmesini sağlayın,oyuncuları ve teknik ekibi gerilimli maçlarda rakibin pis oyunlarına karşı eğitin,takımda ihtiyaç olunduğu anda oyundan kaybolup rakiple didişen oyuncuların dikkatini çekin..bunlar daha etkili olur..yoksa lobi,kulis,siyasette fb-gs ile yarışmaya kalkmayın..çırak çıkarsınız..olayı kendi içinizde çözün..zaten disiplin ve uyum olursa hakem,federasyon,siyasetçi vs hepsini kaleye sokarız..