Serdal Adalı'dan Kongre Kararı

Beşiktaş'ta gözler yarın yapılacak Mali ve İdari kongreye çevrildi...

Serdal Adalı'dan  Kongre Kararı

Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan Mali Kongre öncesi merak edilen konulardan biri de Serdal Adalı'nın kongreye katılıp katılmayacağıydı.

Son seçimde Fikret Orman ile girdiği yarışı kaybeden Serdar Adalı ismi, mevcut yönetimin yoğun olarak eleştrildiği bu süreçte yeniden gündeme gelmeye başladı.

Beşiktaş'ta yarın yapılacak olan Mali ve İdari Kongreye katılma konusunda daha önce kararsız olan Adalı'nın, kongre üyelerinin yoğun çağrısı üzerine katılma kararı aldığı öğrenildi. Eski Asbaşkan ve Başkan adayı Serdal Adalı'ya bir çok kongre üyesinin destek verdiği belirtiliyor.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
eagle63
eagle63 - 4 yıl Önce

ilk seçimde başkan görelim seni

Sergün
Sergün - 4 yıl Önce

Beşiktaş,ın alnına şike gibi kapkara ve dünya durdukça çıkmıyacak bir lekeyi süren adamı başkan olarak düşünmek hangi beyin özürlünün aklına gelip bu sayfada yazabiliyor merak ettim doğrusu..

memet
memet - 4 yıl Önce

beşiktaşın gelecegi kurtuluşu bu adam yani fikretin 3 yıl görev yaptıgı bi yerde adalı da bi dönem yani 3 yıl görev yapabilir.

Güven
Güven - 4 yıl Önce

Öncelikle Beşiktaşa şike lekesi cüretini kendinde nasıl buluyon Serdal Adalı hakiki bir Beşiktaşlıdır ve onun Beşiktaşın parasınada ihtiyacı yoktur

FoRZa1903
FoRZa1903 - 4 yıl Önce

sergün bakıyorum serdal adalı yı kötülüyorsun fikretsporlu oldugun belli gs fener bircok takım türkiye ligin de şike yapmadıgını bana söyliye bilirmisin yaptıgına inanmıyorum ama yapmıssa da zafere giden yolda hersey ne oldugunu sende ben iyi bilirsin gs bu sezon gencler birligi konya macında ne yaptıgını gördük haekmlerin ne yaptıgını gördük besiktas a sen neden bahsediyorsun 3. dünya vardaa biz mi bilmiyoruz

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

kim kimi destekler önemli değil ama BEŞİKTAŞ IMIZ HİÇBİR ZAMAN ŞİKEYE ALET OLMAMIŞTIR.LEKE DİYEN ZAVALLILAR ORTADA TEK 1 MAÇ VARDIR VE BU MAÇTA ŞİKE ASLA YOKTUR.şike diye düşünen asla bizden değildir.bu kurmaca olay mahkemelerce de tescil edilmiştir ve karar olarak ta tescil edilecektir.

kartalizmir
kartalizmir - 4 yıl Önce

Adalı yaklaşma bile bu işe sakın istemiyoruz seni

umut kalkavan
umut kalkavan - 4 yıl Önce

care adalı ve ekıpı ama gecenkı lıste bızı tatmın etmedı ıhsan kalkavan ethem sancak nevzat demır fehmı kalkavan kesın lıstede olması lazım