Şenol Güneş'le birlikte geliyorlar...

Beşiktaş'ta teknik direktör ve futbolcu transferlerinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

ÖZEL 28.05.2015, 19:42
Şenol Güneş'le birlikte geliyorlar...

Beşiktaş yönetimi teknik direktör adayları arasında Şenol Güneş ile prensip anlaşmasına vardı.Şenol Güneş'te yakın çevresine Beşiktaş ile prensip anlaşmasına vardığı doğruladı.

Şenol Güneş'in, Beşiktaş'a gelecek sezon iki öğrencisini daha götürmeyi planladığı öğrenildi.Şenol Güneş, Beşiktaş yönetimine de gelirsem, ''Fernandao ve Serdar Aziz'i mutlaka Beşiktaş'a almalısınız, isteğinde bulundu.''

Bonservisi Atletico Paranaense kulübünde bulunan Fernandao'nun, Haziran'ın 3 haftasına kadar Bursaspor ile opsiyon hakkı var.Bursaspor, bu opsiyon hakkını kullanmazsa, Fernandao Haziran'ın 3 haftasından itibaren serbest kalacak.Fernandao'nun menajeri yaptığı açıklamada sadece Fenerbahçe ve Bursaspor değil başka kulüplerin de bize teklifleri var, açıklamasında bulundu.

Bursaspor ile sözleşmesi devam eden Serdar Aziz ise Beşiktaşlı Ersan Adem Gülüm,Olcay Şahan ve Gökhan Töre ile yakın arkadaşlıkları bulunuyor.Şenol Güneş'in özel olarak görüştüğü Serdar Aziz içinde kısa bir süre içinde, Beşiktaş kulübünün resmi bir teklifte bulunacağı öğrenildi.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

Yorumlar (21)
forzakapali 5 yıl önce
fernando'nun sözleşmesinde 5 milyon euro verirse bursa alır bonservis maddesi var.Şenol hoca'nın Serdar Aziz'e bizzat seni Beşiktaş'a götürecegim muhabbetini bende duydum.
ferdinand 5 yıl önce
Fernandao ve Demba Ba stoperde Serdar Aziz artı yabancı stoper taş gibi takım olur be .Bekliyoruz ŞENOL hocam.
huseyin seyitoglu 5 yıl önce
Besiktasa fernandao gibi adamlar lazim futbolundan bahsetmyrm karakteriyle meloya kafa atar bu adam eger gelirse
Sergün 5 yıl önce
Sen boş ver onları Şenol hoca..Sağ bek için Şener,i getir yeter...
TAHA 5 yıl önce
Tamam müthiş transferler olur da...UEFA ile yaptığımız biz anlaşma var.Fernandaoya nasıl 5 milyon dolar vereceğiz ? Serdar için de Bursa en 5 milyondan açar kapıyı.
kartalbey 5 yıl önce
sergün sana sonuna kadar katılıyorum, şenol hoca bursadan şeneri de alsın gelsin, şener gibi sağ bek zor bulunur, ozan, serdar ve fernandao da iyi oyuncular ama önceliğimiz bekler olmalı..
CastieL 5 yıl önce
Her zaman sergen gelsin diyordum. Şu bilic gitsin de kim geliyorsa gelsin artık. Ayrıca fernandao aynı performansı Beşiktaş ta gösterebilirmi?. Bizi lider karakterli Sneijer gibi oyuncular lazım. En önemlisi Muslera kalitesinde kaleci lazım. Tolga gibi kıçını başını tutup avrat gibi zırlayan kaleciler degil. :)
Z. Bilgiç 5 yıl önce
Eleştri yaparken biraz nezaket e dikkat etsek. İnsan Kaptanına ne konuştuğunu bilmeli.. Biz nasıl bir taraftar topluluğu olduk herkez tu kaka ayıptır, günahtır...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın