Şenol Güneş'le birlikte geliyorlar...

Beşiktaş'ta teknik direktör ve futbolcu transferlerinde sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Şenol Güneş'le birlikte geliyorlar...

Beşiktaş yönetimi teknik direktör adayları arasında Şenol Güneş ile prensip anlaşmasına vardı.Şenol Güneş'te yakın çevresine Beşiktaş ile prensip anlaşmasına vardığı doğruladı.

Şenol Güneş'in, Beşiktaş'a gelecek sezon iki öğrencisini daha götürmeyi planladığı öğrenildi.Şenol Güneş, Beşiktaş yönetimine de gelirsem, ''Fernandao ve Serdar Aziz'i mutlaka Beşiktaş'a almalısınız, isteğinde bulundu.''

Bonservisi Atletico Paranaense kulübünde bulunan Fernandao'nun, Haziran'ın 3 haftasına kadar Bursaspor ile opsiyon hakkı var.Bursaspor, bu opsiyon hakkını kullanmazsa, Fernandao Haziran'ın 3 haftasından itibaren serbest kalacak.Fernandao'nun menajeri yaptığı açıklamada sadece Fenerbahçe ve Bursaspor değil başka kulüplerin de bize teklifleri var, açıklamasında bulundu.

Bursaspor ile sözleşmesi devam eden Serdar Aziz ise Beşiktaşlı Ersan Adem Gülüm,Olcay Şahan ve Gökhan Töre ile yakın arkadaşlıkları bulunuyor.Şenol Güneş'in özel olarak görüştüğü Serdar Aziz içinde kısa bir süre içinde, Beşiktaş kulübünün resmi bir teklifte bulunacağı öğrenildi.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
forzakapali
forzakapali - 4 yıl Önce

fernando'nun sözleşmesinde 5 milyon euro verirse bursa alır bonservis maddesi var.Şenol hoca'nın Serdar Aziz'e bizzat seni Beşiktaş'a götürecegim muhabbetini bende duydum.

ferdinand
ferdinand - 4 yıl Önce

Fernandao ve Demba Ba stoperde Serdar Aziz artı yabancı stoper taş gibi takım olur be .Bekliyoruz ŞENOL hocam.

huseyin seyitoglu
huseyin seyitoglu - 4 yıl Önce

Besiktasa fernandao gibi adamlar lazim futbolundan bahsetmyrm karakteriyle meloya kafa atar bu adam eger gelirse

Sergün
Sergün - 4 yıl Önce

Sen boş ver onları Şenol hoca..Sağ bek için Şener,i getir yeter...

TAHA
TAHA - 4 yıl Önce

Tamam müthiş transferler olur da...UEFA ile yaptığımız biz anlaşma var.Fernandaoya nasıl 5 milyon dolar vereceğiz ? Serdar için de Bursa en 5 milyondan açar kapıyı.

kartalbey
kartalbey - 4 yıl Önce

sergün sana sonuna kadar katılıyorum, şenol hoca bursadan şeneri de alsın gelsin, şener gibi sağ bek zor bulunur, ozan, serdar ve fernandao da iyi oyuncular ama önceliğimiz bekler olmalı..

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Her zaman sergen gelsin diyordum. Şu bilic gitsin de kim geliyorsa gelsin artık. Ayrıca fernandao aynı performansı Beşiktaş ta gösterebilirmi?. Bizi lider karakterli Sneijer gibi oyuncular lazım. En önemlisi Muslera kalitesinde kaleci lazım. Tolga gibi kıçını başını tutup avrat gibi zırlayan kaleciler degil. :)

Z. Bilgiç
Z. Bilgiç - 4 yıl Önce

Eleştri yaparken biraz nezaket e dikkat etsek. İnsan Kaptanına ne konuştuğunu bilmeli.. Biz nasıl bir taraftar topluluğu olduk herkez tu kaka ayıptır, günahtır...