''Şampiyonlar Ligi Önemli''

Başarılı spor yorumcusu Göktuğ Sevinçli Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi...

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
96
''Şampiyonlar Ligi Önemli''

Dany'i ben Gaziantepspor'da oynarken beğeniyordum.Dany bana göre şuan Beşiktaş'ın elinde bulunan mevcut stoperlerinden daha iyi.Jones iyi bir ortasaha oyuncu olduğunu duyduk.Beşiktaş'ta daha yakından izleyeceğiz.


Mustafa Pektemek'e verilen şansın yarısı Ömer Şişmanoğluna verilseydi,Ömer şuanda çok farklı olurdu.Necip Uysal Trabzon'da nasıl stoper oynar.Beşiktaş dua etmeli Necip Trabzon'da kırmızı kart görmedi.


Slaven Bilic neden çift forvet denemiyor?Hugo Almeida'nın yanında Ömer,Mustafa,Holosko'dan birini oynatsana çift forvet şeklinde daha başarılı olucağını düşünüyorum.Kanatlarda Muhammed'i Oğuzhan'ı deniyorsun.Gerçek mevkisi kanat bölgesi olan,Kerim Frei neden oynatmıyorsun?Her maç klasik haline geldi.Hugo Almeida çıkıyor,Mustafa Pektemek giriyor.Mustafa Pektemek'in kredisi bitti.Bu sene Şampiyonlar Ligide çok önemli ligi 2. bitiren takım direk Şampiyonlar Ligine katılıyor.Beşiktaş'ın bu sene mutlaka Şampiyonlar Ligine katılması gerekiyor.


Jones transferiyle birlikte orta göbek Jones ,Oğuzhan ve Fernandes olmalı.Veli Kavlak Jones ikisi yanyana olmaz.İleride pozisyona girmekte çok zorlanırız.Beşiktaş camiasının kenetlenmesi lazım.Fenerbahçe daha çok puan kayıpları yaşayacak.

Yorumlar (0)