Sambacı Gelecek mi?

Beşiktaş'ın yalanladığı Ronaldinho için Beşiktaş'ın ilgisinin olduğu ve transfer girişimlerinin devam ettiği öğrenildi.

ÖZEL 24.11.2013, 12:15
250
Sambacı Gelecek mi?

Transferçalışmalarını sürdüren Beşiktaş, dünyaca ünlü yıldız futbolcuRonaldinho transferi için girişimlerini sürdürüyor. Beşiktaş BaşkanıFikret Orman, Brezilyalı futbolcunun transferini bitirmek için talimatıverdi.

Brezilya'ya giden sağlık ekibi Beşiktaş için özel testiçeren idmanlar yaptı. Beşiktaş'ın yolladığı ekip yıldız futbolcununsakatlığı ve performansı hakkında detaylı bilgiler içeren raporlarhazırladı.

Beşiktaş'ın transferini yalanladığı Ronaldinho içingirişimleri olduğu Ronaldinho'nun abisi olan menajeri tarafındandoğrulandı. Ronaldinho'nun Beşiktaş forması giymeye sıcak baktığısöyleniyor.

Ronaldinho transferinde en yetkili kişilerden biri Ayhan Yeşilbaş Tv EM'e canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yeşilbaş; "Bizim dün itibariyle bir görüşmemiz oldu,kendi evinde.Sıcak gelişmeler var. Ronaldinho, Türkiye'ye gelmeyiistiyor.Kendisiyle de konuştum. Kısmet olursa yakın bir zamanda bu işi bitireceğiz" diyerek müjdeyi verdi.

"Basına yansıyanrakamların dışında bir rakam var ama anlaşmayayakınız. Sponsorlukanlaşmaları falan doğrudur. Hafta ortası tekrarTürkiye'ye döneceğiz.Sonrasında bu transferle ilgili her şeynetleşecek." diye konuşan sonolarak; "Ronaldinho Beşiktaş'ta diyebiliriz" dedi.


Yorumlar (0)