''Sağlık Taramasından Geçirildi''

Beşiktaş Demba Ba transferine nokta koymayı hedefliyor.

ÖZEL 14.07.2014, 17:44
''Sağlık Taramasından Geçirildi''

Chelsea'nin Rus sahibi Abramovich'le yakın dostluğu olan, fanatik Beşiktaşlı olması ile bilinen ve Türk vatandaşlığına geçerek Mansimov olan soyadını Gurbanoğlu olarak değiştiren Azeri işadamı Mübariz Mansimov’un, Abramovich'den Demba Ba ve Marko Marin konusunda Beşiktaş'a yardımcısı olmasını rica ettiği öğrenildi.


 Beşiktaş başkanı Fikret  Orman geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Demba Ba ile çok büyük bir beklenti oluşturuldu kamuoyunda. Biz anlaşma sağlamadık. Demba Ba’nın kronik sakatlık problemleri var. 29 yaşındaki bir oyuncu ve alıp satabileceğiniz bir isim değil. İlgilendiğimiz bir oyuncu, ama olmazsa olmazımız değil, açıklamasında bulunmuştu.


Demba Ba'nın sakatlığıyla yakından ilgilenen Önder Özen, Demba Ba'yı Londra'da sağlık taramasından geçirdi. Mübariz Mansimov’un, ricası üzerine Marko Marin ve Demba Ba transferinde Abramovich Beşiktaş'a büyük kolaylık sağladığı öğrenildi.Beşiktaş'lı yetkililerle Londra'da yakından ilgilenen Chelsea heyetinden Beşiktaş'lı yetkililerinin yakın ilgisinden oldukça memnun olduğu ifade edildi.Demba Ba'nın sağlık sonuçlarının gelmesinden sonra Demba Ba ve Marko Marin transferinde Beşiktaş'ın son noktayı koyacağı öğrenildi. 

Loading...
Yorumlar (1)
serdar 5 yıl önce
Şampiyonluk geliyor