Rıdvan Akar'dan kapak gibi yanıt

Beşiktaş Kulübü İletişim Danışmanı Rıdvan Akar, Aziz Yıldırım'ın Ricardo Quaresma açıklamasının ardından paylaşımda bulundu.

ÖZEL 28.01.2017, 15:48 28.01.2017, 15:52 kartalbakışı.com
7245
Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu'nda çok sert açıklamalarda bulundu. Yıldırım, 1,5 ay önce Ricardo Quaresma'nın avukatının kendisini aradığını ve oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmek istediğini söylediğini, kendisinin ise bunu kabul etmediğini belirtti.

Aziz Yıldırım'ın bu sözlerinin ardından Beşiktaş Kulübü İletişim Danışmanı Rıdvan Akar, Twitter hesabından manidar bir paylaşımda bulundu.

Rıdvan Akar, Twitter hesabından "Ben Quaresma'nın kimseye küfrettiğini duymadım. Almazlar :)" diye tweet atarak şampiyonluk kutlamalarında Fenerbahçe aleyhine küfürlü tezahüratta bulunan İsmail Köybaşı'nın ve Tümer Metin'in Sarı-Lacivertli ekip tarafından transfer edilmesine göndermede bulundu.
Yorumlar (3)
kartal 4 yıl önce
Çok harika tesbit
kartal şeyhmus 4 yıl önce
bu adama cevap bile vermeye bile değmez türkiyede en kıcık kapılan klüb aziz başkan vede onun terbiyesiz vede seviyesiz oyuncuları sayesinde yoksa efendi oyunculara kim bişey diyebilir örnek m topal
duvarcı usta 4 yıl önce
bırakın havlasın dursun sayasinde f bahçe yi yedi düvele rezil rüsva eyledi futbolcularıda birkaç kişi hariç tence kapak misali birbirini bulmuş gibi neydi o volkanın amigoluğu maazAllah bjk de böyle olayda o oyuncunun biletini seyirci 10 saat tekapı dışarı olur