R10 Görüşmelerini Çok İyi Biliyorum'

Spor yorumcusu Emre Tilev Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 12.11.2013, 13:50
196
R10 Görüşmelerini Çok İyi Biliyorum'

Spor yorumcusu Emre Tilev Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

Genel bir bakışta Fernandes ve Almedia bu sezon Beşiktaş’a ne verdi.Geldiklerinden beri Türk futboluna ne verdiler.Beşiktaş’ın markası Fernandes ve Almedia’da daha önemlidir.Hic bir futbolcu Beşiktaş yönetimine rest çekemez.Yönetime rest çekme olayı doğru ise derhal kovulmalıdır.Öyler bir kriz yoksa orta yol bulunabilir.

 

Biri tercih edilirse her zaman Manuel Fernandes tercihim olur.Almedia tam ritmini bulamadı.Almedia verilen şans Mustafa Pektemek’e Fernades’ e verilen şans neden Muhammed’e verilmiyor.Hala genç Muhammed diye kendimizi kandırıyoruz.Muhammed artık genç değil.Bu hastalıklardan kurtulmak gerekir.

 

Bu sezon Lazio Juventus maçında Pirlo’yu antlatma fırsatım oldu.Pirlo artık 90 dakika’yı kaldıramıyor.İtalya Seri A’nın sert futbolunda yavaş görüntü veriyor.İtalya Seri A eskisi gibi süper değil.İtalya’da iş yapar.Türkiye’de iş yapar mı tartışılır.Ama bence Pirlo her haliyle Beşiktaş’ta iş yapar hayat verir.Sağlam sözleşme olması gerekiyor.Tazminat vs olaylara çok dikkat edilmesi gerekiyor.Son durak Katar olarak geliyorsa Pirlo hiç gelmesin.

 

Ronaldinho süper bir yetenek.Uzun süredir sakatlığından dolayı sahalardan uzak.Tekrar eski formuna dönmesi zaman alır.Pato olabilir.Bitirici fırsatçı bir golcü.Pato’nun da en kötü yanı devamlılığı yok.

 

 

Tribünleri ateşlicek bir yıldız şart.5 yabancı kuralı çok önemli.Ronaldinho trasfer görüşmeleri olduğunu çok iyi biliyorum.Menajeri 2 defa İstanbul’a geldi.Fenerbahce ve Galatasaray yeni stad açılışları süper yıldız futbolcularla açtılar.Kombine geliri bilet geliri store geliri için bu konular çok önemli.

Yorumlar (0)