Pablo Martin Batalla Bombası

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Batalla için Beşiktaş'ın devrede olduğu söyleniyor

ÖZEL 22.11.2013, 11:15
203
Pablo Martin Batalla Bombası

Bursasporforması giyen ve takımdan ayrılmak isteyen Batalla'nın transferi içinBeşiktaş'ta devrede olurken, Arjantinli futbolcunun Beşiktaş'a çok sıcakbaktığı öğrenildi.

Menajeri aracılığı ile Kasımpaşa maçındaforma giymek istemediğini Bursaspor Yönetim Kuruluna bildiren PabloMartin Batalla'nın takımından alacaklarının olduğu ve takımda artıkkalmak istemediği belirtildi.

Batalla için transfer girişimlerinebaşlayan Beşiktaş ise Arjantinli futbolcuyu Sezer Öztürk artı birmiktar para veya kadro dışı bırakılan iki oyuncusu Sezer Öztürk veİbrahim Toraman takasıı ile transfer etmek istiyor.

Pablo Martin Batalla'nın ise Beşiktaş'a sıcak baktığı ve transferin gerçekleşmesini istediği belirtildi.


Arjantinli oyuncunun ise yönetime bir mesaj yollayarak takımdan ayrılma isteğini resmi olarak bildirdiği belirtildi. İşte Batalla'nın veda mesajı...

"Teknik direktör Christoph Daum'la profesyonel ve kişisel olarak anlaşamadığım için Bursaspor'da bundan sonra forma giymek istemiyorum. Sözleşmemi 2017'ye kadar uzattım ve Türk vatandaşlığı için başvurudabulundum. Jubilemi Bursaspor'da yapmak istiyordum. Ancak bu şartlaraltında benim Bursaspor'da kalmam mümkün değil. Christoph Daum'un oyunanlayışını ve kurallarını çiğnememek adına bu kararı alıyorum. Bugünekadar Bursaspor taraftarının bana ve aileme gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum."

Yorumlar (0)