Olcan Adın'ın Menajeri Konuştu!

Olcan Adın’ın menajeri Fazıl Özdemir KartalBakışı’na konuştu.

ÖZEL 29.05.2014, 19:15
252
Olcan Adın'ın Menajeri Konuştu!

Beşiktaş kulübü yetkilileri ile Olcan Adın transferinde resmi bir görüşmem olmadı. Beşiktaş kulübününde Olcan Adın konusunda bana resmi bir teklifleri olmadı.Yeni sezonda Olcan Adın’ı tekrar tekrar söylemek istemiyorum ama Olcan Adın gelecek sezon Trabzonspor’da olmayacak.

 

 Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş transfer komitesi başkanı Deniz Atalay’ın Olcan Adın ile ilgileniyoruz, şeklinde açıklamaları  olmuştu.Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ?


 Ben futbolcunun menajeriyim.Kulüpler arasında bir görüşme olduysa, bu konudan haberim yok.Beşiktaş ile Trabzonspor, kulüpler arasında anlaşma yapabilir.Bu doğal bir olaydır.En son ben görüşürüm.

 

 

Peki sizin Deniz Atalay ile bir görüşmeniz oldu mu yada Beşiktaş’lı bir yönetici ile…

 

 

Ben Deniz Atalay’ı kişisel olarak tanımıyorum.Bu zamana kadar hiçbir görüşmem olmadı.Kendisi ile hiçbir mekanda ve telefonda bir görüşmemiz olmamıştır.Beşiktaş’lı yöneticilerle de resmi bir görüşmem olmadı.Ahmet Nur Çebi’nin memleketi Trabzon olduğu ve Olcan Adın transferi konusunda devreye gireceği konusunda da bilgim yok.Bu sorunun cevabını Ahmet Nur Çebi verir, ben veremem.

Yorumlar (0)