Mustafa Pektemek, Başakşehir'e

Beşiktaş'ta, teknik direktör Şenol Güneş'in forma şansı vermediği Mustafa Pektemek'i, Abdullah Avcı ısrarla devre arasında takımında görmek istiyor.

ÖZEL 07.10.2015, 17:26 07.10.2015, 17:41

Beşiktaş'ta bu sezon forma şansı bulamayan Mustafa Pektemek ile devre arası yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İstanbul Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı'nın ısrarla istediği Mustafa Pektemek'in devre arası transfer döneminde İstanbul Başakşehir'e transfer olacağı iddia edildi.

İstanbul Başakşehir yönetimininde Mustafa Pektemek transferi konusunda Beşiktaş yönetimi ile görüştüğü belirtildi.Mustafa Pektemek, geçen sezon 30 maçta forma giyerken, 5 gol attı 2 asist yaptı. Mustafa Pektemek, geçtiğimiz Ocak ayında Beşiktaş'la 4 yıllık sözleşme yenilemişti. Siyah beyazlı kulüp Mustafa Pektemek'e 4 yıl için 6.2 milyon Euro garanti para ödemeyi taahhüt etmişti.KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

Yorumlar (3)
Mustafa 5 yıl önce
Hemen gitsin, 1 dk durmasın, 1 tane hızlı zenci golcü alalım.
Balkır 5 yıl önce
Allah rızası için göndersinler bu adamı. Yeter artık yıllarca Beşiktaş'ı sömürdüğü. Yattığı yerden para kazanan, oynadığındaysa ipinden kurtulmuş tosun gibi sağa sola amaçsızca koşan bir oyuncuyu istemiyoruz.
Murat 4 yıl önce
Bu adamin oynadığı sureyi ömer Şişmanoğlu olmasaydı şuan bedelsiz olarak kiralık gitmezdi