'Menajerler Kapıda'

Devre arasında kadroyu güçlendirmeki isteyen siyah beyazlı ekib transfer çalışmalarına devam ediyor.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
132
'Menajerler Kapıda'

Ara transfer döneminin açılmasıyla birlikte profesyonel kulüplerinyöneticileriyle köşe kapmaca oynayan futbolcu menajerleri Beşiktaş'ı  da yakın takibe aldı


Teknik direktör Slaven Bilic , ikinci yarıya güçlü girebilmek içintransfer istediklerini ancak, kulüp ekonomisinin de bu konuda önemli roloynayacağını belirtti.


Kulübe bir çok menajer futbolcu öneriyor ama şuanda hiçbir futbolcu ile anlaşma yok.Önümüzdeki hafta bu önerilen futbolcular Slaven Bilic'e sunulacak.Basında ismi kulübümüzle anılan futbolcularla ise Slaven Bilic'in isteği doğrultusunda görüşme yapılacak.

Bir çok yıldız futbolcunun menajeri ile görüşen Beşiktaş Pirlo ve Eto'o'nun menajerleri ile görüştüğü olayı basına yansımıştı.

Siyah-Beyazlılar'a  menajerleraracılığıyla Juventus’un yıldızı Andrea Pirlo önerildi.Kulüpbinasına gelen Pirlo’nun menajerinin , Beşiktaş’ın istemesihalinde 34 yaşındaki yıldızı İstanbul’a getirebileceklerini söyledi. 


JUVE YENİ KONTRAT ÖNERMEYECEK

Görüşmesonrası Beşiktaş yönetimi pazarlık için süre istedi. Andrea Pirlo’nunJuventus ile olan sözleşmesi bu sezon sonunda sona eriyor. İtalyan devi,yıldız oyuncuya yeni bir sözleşme teklifinde bulunmayacak.


Chelseaforması giyen ve sözleşmesi sezon sonubitecek olan Kamerunlu yıldızfutbolcunun menajeri Claudio Vigorelliile İstanbul'da çok gizli birgörüşme yaptı. Yıldız futbolcununmenajeri ile görüşen Beşiktaşyönetimi, transferi için ilk adımı attı.

1981 doğumlu yıldızfutbolcunun transferi için nabız yoklayanBeşiktaş yönetiminin yıldıztransferini Eto ile gerçekleştirmekistediğini ve Kamerunlu yıldızfutbolcu ile temasa geçtiği öğrenildi.


Yorumlar (0)