Menajeri Urfa'da! Resmi Açıklama Geliyor

Sezon öncesi Beşiktaş'ın teklif ettiği 2.5 milyon euro'yu beğenmeyerek Cesena'ya 750 bin euro'ya imza atan Hugo Almeida İtalya'da mutsuzluğu devam ediyor.

Menajeri Urfa'da! Resmi Açıklama Geliyor

İtalya'da Cesena forması ile 9 maçta sadece 1 asist yapan Portekizli  golcünün menajeri transfer görüşmeleri için ŞanlıUrfa'ya geldi.

 

Bugün oynanan Şanlıurfaspor - Boluspor maçınıda tribünde takip eden Almeida'nın menajeri, ŞanlıUrfaspor yönetimi ile prensip anlaşmasına vardı.Konuyla ilgili KartalBakisi.Com'a bilgi veren ŞanlıUrfaspor yöneticileri Almeida transferini doğruladılar.PTT 1. Lig'de üst sıraları hedefleyen ŞanlıUrfaspor, Almieda transferi ile gol yollarındaki sorunu çözmeyi hedefliyor.

 

KAYNAK : KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
eren kul
eren kul - 4 yıl Önce

beter ol almeida

marco
marco - 4 yıl Önce

peşiden q7 fernandes alves simao bebe de gelir hemen :D

fatih
fatih - 4 yıl Önce

biri bu haberin kamera şakası olduğunu söylesin el sallayım :D

Beşiktaşlı
Beşiktaşlı - 4 yıl Önce

Şimdi urfa düşünsün :D

ufuk
ufuk - 4 yıl Önce

Hahaha yilin transferi olur

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

insan haddini aşan şeyler yapar ve isterse hakettiğini mutlaka yaşar ama 1 gün önce ama 1 gün sonra.şuan da onun yaşadığı pişmanlık oynayacağı yerden kötüdür merak etmeyin.bizden büyük paralar aldılar.alan kadar verenler de hatalı.yaratılan hep algı 3 büyük kulübe futbolcular hep kat kat pahalı geliyor aracılar çok,gençlerbirliğine 2 yüze gelen adama biz talip olunca 2 milyon deniyor.bu sistem acil düzelmeli aracılar aradan çıkarılmalı.bizde oynayan yabancılardan demba ba ve sosa 1.5-2 milyon edebilir ama diğerleri 3 büyük kulüp dışında 250 bine oynar ancak.bu iyi-kötü dengesi değil dünya da eder hali.inşallah düzelir yoksa büyük kulüplerimizde batıyor hem de hepsi.

grkan
grkan - 4 yıl Önce

inş başarılı olursun kartal yürekli adam

onur
onur - 4 yıl Önce

yazık walla.bobo, almeıda, q7, fernandes hepsı surunuyor.