Matthew Ryan Beşiktaş'a Doğru!

Kaleci arayışlarında bir türlü sonuca ulaşamayan Beşiktaş son olarak görüştüğü Matthew Ryan ile anlaşma aşamasına geldi.

Sezon başında Club Brugge den büyük umutlarla Valenciaya transfer olan ve bekleneni veremeyip hayal kırıklığı yaratan Matthew Ryan'ın  Beşiktaş'la görüşüp, gelen teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Beşiktaş yönetiminin listenin üst sıralarında bulunan adaylardan maddi yetersizlikler nedeniyle sonuç alamayınca, Ryan ile sözlü olarak anlaşıp beklemeye geçti.

Gündemde bulunan isimler konusunda son bir gelişme olmazsa Matthew Ryan Beşiktaş'ın yeni kalecisi olacak gibi gözüküyor.Ağustos ayında ilk dört maçta kaleye geçerek ortaya koyduğu kötü performans ve yediği hatalı gollerle yedek kulübesine hapsolan Matthew Ryan, yerini Valencia'nın İspanya 3.liginde oynayan pilot takımı Valencia mestalla takımının kalecisi Domenech'e kaptırdı. 

KAYNAK: KARTALBAKİSİ.COM /ÖZELHABER
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 21:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emrah
Emrah - 3 yıl Önce

Sayfanızı terk ediyorum.her saat yalan haber yalan transfer

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Ya anlamıyorum bu kaleci kotuyse bizim ne işimize yarayacak

Volkan
Volkan - 3 yıl Önce

Umdugunu bulamayan adami niye aliyor bu yonetim anlamadim. Deli edecek bizi bu Orman ve yonetimi.istifa edinde kurtulalim.

asım  Dağıtmaç
asım Dağıtmaç - 3 yıl Önce

Ben zannetmiyorum bu transferi

sokar
sokar - 3 yıl Önce

Ulan yalan haberler vermeyin bu kac olyo amk ya

Dogan
Dogan - 3 yıl Önce

Bu kadar artniyetli habermi yapilir lan. Haber degil sanki kin kusmussunuz.

Kartalizma
Kartalizma - 3 yıl Önce

Ya bir haber yapıyorsunuz tutarlı olun barı Belçikalı kaleci diyorsun iki satır sonra Avustralyalı oluyor bırakın saklamayı artik

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

Amma salladınız, söylenene göre Tolga dan kötü bir kaleci tasvir edilip transfer edileceği haberi yapılıyo, görende kalemizde atiba oynuyo sanacak, gereksiz bi haber