'Lucescu ve Transfer Açıklaması'

Dün gece Olimpiyat stadında oynanan Beşiktaş – Shaktar Donetks hazırlık maçı sonrası basın mensuplarıyla kamerasız sohbet eden Beşiktaş Futbol takımları sorumlusu Ahmet Kavalcı ,Lucescu ile ilgili bomba gibi açıklamalar yaptı.

ÖZEL 15.11.2013, 14:24
199
'Lucescu ve Transfer Açıklaması'

Dün gece Olimpiyatstadında oynanan Beşiktaş – Shaktar Donetks hazırlık maçı sonrası basınmensuplarıyla kamerasız sohbet eden Beşiktaş Futbol takımları sorumlusuAhmet Kavalcı ,Lucescu ile ilgili bomba gibi açıklamalar yaptı.

Rumen Hoca’nın Beşiktaş’tan gitmesinin büyük hata olduğunu vurgulayanKavalcı; ‘Mircea Lucessu'nun Shaktar'da yaptıkları ortada. Ukraynafutbolunda bir devrim yarattı. Eğer Lucescu Beşiktaş’ta kalsaydı 5 seneiçinde 2 Uefa kupamızen az da 3 ligşampiyonluğumuz vardı’’ dedi.Rumen hocayı çok beğendiginide dile getiren Kavalcı ; yetiştirici vegeliştirici bir eğitmen. Gitmeseydi uzun yıllar Beşiktaş’a hizmet ederdidedi.

Transfer konusunda ser verip sır vermeyen Kavalcı,,Beşiktaş'ın transfer yapacağını,gündemlerinde bir kaç Türk oyuncununolduğunu , amaisimlerin henüz netleşmeden şuan konuşmanın erkenolacağını vurguladı.

Lucescu Beşiktaş’ta neler yapmıştı? Sergen Yalçın’ı Galatasaray'dan getirip, Beşiktaş taraftarıyla barıştırdı.12. haftada liderliğe getirdiği Beşiktaş'ı sezon sonuna kadar öyle götürüp Sergen Yalçın’ın attığı golle şampiyon yaptı. Beşiktaş 34 maçta 1 mağlubiyet aldı.Sergen, Pascal Nouma ve Serdar Topraktepe gibi eski Beşiktaşlı'ları tribünlerle sorun yaratmadan takıma kazandırdı Beşiktaş’ı UEFA Kupası'nda çeyrek finale çıkarak, tarihlerinin en büyük başarısına imza attı.Chelsea'yi İngiltere'de 2-0 yenme başarısını gösterdi.


ENGİN DAVRAN/ÖZEL HABER

Yorumlar (0)