Lisanslar Çözüldü! Tolgay ve Opare

Beşiktaş'ın yeni transferi Opare ve Tolgay Arslan'ın lisans işlemleri tamamlandı.

Lisanslar Çözüldü! Tolgay ve Opare

Beşiktaş'ın yeni transferi Opare ve Tolgay Arslan'ın lisans işlemleri tamamlandı.

 

Slaven Bilic'in Sarıyer karşılaşmasında Opare ve Tolgay Arslan'a şans vermesi durumunda Beşiktaş'ın 2 yeni transferi forma giyebilecek.

Takımla birlikte antrenmanlara çıkan Opare ve Tolgay'ın, teknik direktör Slaven Bilic'in şans vermesi halinde Sarıyer karşılaşmasında forma giyebileceği öğrenildi.

Beşiktaş'a Opare ve Tolgay müjdesi

Beşiktaş'a Opare ve Tolgay müjdesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
HASTA  KARTAL
HASTA KARTAL - 4 yıl Önce

ALLAHIM HADİ İNŞ. ARKADASLAR BILMIYOM DA BU TAKIMDA YUZUNCU YIL RUHU VAR KULUBEDE OYLE AYNI HERSEY BILMIYOM HAYIRLISI

burak alıcı
burak alıcı - 4 yıl Önce

tahminen 2-3 hafta içinde ilk onbir iyice şekillenir ve opare serdarı keser tolgayda maçtan maça veli atiba sosa 3 lüsünün bölgelerinde gezer gibi geliyor. oğuzhana bu yıl forma uzak duruyor. hoş oda haklı o yorgunlukla ancak okadar oluyor. ama güçlendirme çalışmaları bittiğinde ben çok daha farklı bir oğuzhan bekliyorum bakmayın siz sene başından beri bitikleri oynadığına güçlendirme çalışmaları adamı pestil eder sonra öyle koşacak takatin kalmaz.. ama bu sene olmasada seneye bizleri bambaşka bir oğuzhan bekliyor allahın izniyle çünkü oğuzhanın bilekleri çok iyi en önemlisi oyun görüşü harika tek eksiği cılız ve güçsüz oluşu oda sahada onu çok engelliyordu.. hala güçsüz ama artık dikket ederseniz cılız değil güçsüzlüğüde yaptığı harici çalışmalardan kaynaklı seneye yeterli seviyeye ulaşıp harici güçlendirme çalışmalarını bıraktığında hem vücut yapısı sağlam hemde güçlü bir oğuzhan geliyor ozaman oğuzhana sallayan herkes çok pişman olucak kısmetse ...

armand
armand - 4 yıl Önce

tolgay dan yana sıkıntı yok veli ye alışmış taraftara messi gibi gelecek zaten orası kesin de bakalım bu opare ne pare imiş görelim.rakip kim olursa olsun kalitesini belli eder.milosevic de oynamalı bakalım pozisyon bilgisiyle falan pedro nun önündemi? öyle sırf iyi kafaya çıkmak yetmez.

Sadi
Sadi - 4 yıl Önce

Yavaş futbolcu kadar kötü birşey yok. Opare vasat oynasa bile Serdar'dan iyi gelecek. Korkum savunmanın kısalması ama bir zahmet Milosevic, Atınç ikilisini ilk 11 e hazırlasın hocalar. Pedro ve Ersan'dan anca iyi yedek olur.

suatusta
suatusta - 4 yıl Önce

azçok bilici tanıdımsa ve adaletli ise, bu serdarı cafu gelse kesemez. Adam son 2 aydır çok iyi arkadaş. 2. golde golü atan olcay ama golun sahibi serdar.

marco
marco - 4 yıl Önce

tamam sadi bilic buradan okur senin dediklerini uygular, sayende bu yıl kesin şampiyonuz.