Levent Erdoğan Çok Sert Konuştu

Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan, Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ı Camianın genel durumu, Stat konusu ve transfer dönemindeyaşanan olumsuzluklar nedeniyle eleştirdi.

ÖZEL 03.07.2014, 20:25
544
Levent Erdoğan Çok Sert Konuştu

 Levent Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

"Sayın Başkan geçen yıldan bu yana sürekli gerçek dışı vaatlerde bulunarak Camianın gözünü boyamaya çalışıyor. 111 Yılı aşkın tarihiyle her zaman Şampiyonluğa oynaması gereken bir takıma üçüncülükleri reva görüyor. Rakipler hali hazırda güçlü kadrolarına takviyeler yaparken, Beşiktaş yönetimi adeta uyuyor. Çünkü kasada para yok. Mevcut borçları bankalardan aldıkları yüksek faizli kradilerle ödemeye çalışıyorlar hiç bir kaynak yaratılmıyor ve borç azalmış gibi gösterilirken iyice büyüyor" dedi.Erdoğan şöyle devam etti;

STAD HANGİ AĞUSTOS'TA BİTECEK
"Stat konusunda sayın başkanım söylediği hiç bir şeyin gerçekleşmediği ortada. Yeni Stat hepimizin beklentisi fakat ilk günden beri gerçekleri çarpıtırarak  konuşuyor. Yeni Stadın Ağustos'ta bitmeyeceğini Türkiye'de herkes biliyordu fakat ısrarla 'Bitecek' diyerek camiayı oyaladı. Şimdi taraftarlara kombine alın deniyor. Siz önce nerde oynayacağımızı söyleyin taraftara onlar gerekeni o zaman yapar" ifadelerini kullandı.
BEŞİKTAŞ'IN ÖNÜNDEN KİMLER GEÇECEK?


Sayın başkan Ronaldinho transferiyle taraftarı aylarca oyaladı, sonrada çıkıp Ronaldinho Beşiktaş'ın kapısının önünden geçemez artık dedi. Şimdi o kapıda Dany, Escude gibi isimler haciz kâğıtlarıyla dolaşıyor.Transfer sezonunu yarıladık, takım Almanya kampını sürdürüyor fakat ortada gerçekleşmiş tek bir transfer yok. Daha iyisini alırız diyerek gönderilen Almeida'nın yerine kimi alacaklar merak ediyorum. Beşiktaş bu zihniyetle Şampiyonlar Ligine giderse olabilecekleri düşünmek bile istemiyorum.

MEDYA'YI OYALIYORLAR


Her gün gazetelere iki farklı futbolcu röpörtajı verilerek suni gündem yaratılıp oyalama taktikleri devam ediyor. Beşiktaş'la ilgili olumsuz gerçekleri yazan medya mensupları dışlanıyor. Artık halının altında süpürülecek yer kalmadı. Beşiktaşlıların artık sabır taşı çatladı.  Önümüzdeki sezondan kimse umutlu değil. Allah bu mübarek ayda Beşiktaş'ın yardımcısı olsun diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (1)
1903 7 yıl önce
Sen hala utanmadan hangi yüzle konuşuyorsun be?! Fikret Orman'ın yanlışları var ama sizin gibi Adalı,Tüpçü,Kolot tayfası konuşmayacak aga.Siz Bjk'ın kanını emen adamlarsınız ve bir an önce yokolup gidersiniz şu kulüpten inşallah.8 sene stadın kazmasını her mayısta vuruyordunuz da stad nerede hani? Azıcık utan be! Bi Emirates vardı, sonradan senin şimdiki yandaşın Serdal'ı yalanlayan şirket,sponsorluklar hazırdı ne oldu onlara? 2 tane "yıldız" transferle taraftarı kandırdığınız günler geçti gitti artık.Sen iyisi mi ahşap boyama kursuna katıl çünkü futboldan zerre anlamıyorsun Levent Efendi.