Kupa maçına kaptan olarak çıkabilir

A Spor'da yayınlanan spor programının moderatörü Serkan Korkmaz Pazar günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası son 16 turundaki Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

ÖZEL 31.01.2017, 23:22 01.02.2017, 17:06
4087

Serkan Korkmaz, Beşiktaş'ın jest yaparak Gökhan Gönül'ü Vodafone Arena'da oynanacak olan Fenerbahçe derbisinde sahaya kaptan olarak süreceğini dile getirdi.

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş'a transfer olma sürecinde Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu Gökhan Gönül'ü taraftar önüne atmıştı. Fenerbahçe'nin önerdiği ücretten daha azına Beşiktaş'a transfer olmasına rağmen Gökhan'ın para için Beşiktaş'ı seçtiği iddialarıyla oyuncunun imajını zedeleme çabalarına girmişti. Gökhan Gönül bu dönemde bile beyefendiliğini korusa da, Kadıköy'de oynanan süper lig maçında tribünler organize edilmiş ve eski kaptanları için herkesin tepkisini çeken çirkin tezahüratlar yapılmış, Fenerbahçeli bazı futbolcular da Gökhan Gönül'e karşı sert müdaheleler yapmıştı. 

Bütün bu olaylara karşı Beşiktaş yönetimi ve teknik heyet oyuncuya jest yaparak Pazar günü sahaya kaptan olarak çıkarmak istiyor. 

KARTALBAKIŞI

Yorumlar (0)