Kasımpaşa'da Bilet Krizi

Beşiktaş'ın iç saha karşılaşmalarını oynuyacağı Kasımpaşa Stadında oynanacak karşılaşmalara bilet konusunda katı kurallar getirildi.

ÖZEL 12.12.2013, 11:50
144
Kasımpaşa'da Bilet Krizi

* Beşiktaş taraftarları, misafir tribün için bilet limiti 1 (bir) adettir. Misafir tribün biletleri sadece BJK kongre üyeleri, taraftar kart ve BJK kredi kartı sahipleri için internet satış kanalından yapılacaktır.* 15 Aralık 2013 Pazar günü saat 19:00'da Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanacak olan Kasımpaşa - Beşiktaş maçı için alınan biletleri, stadyuma gitmeden önce maç günü de dahil olmak üzere Biletix satış noktalarından teslim almanızı önemle hatırlatırız. Maç günü Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'ndan bilet teslimatı yapılmayacaktır.


* Güvenlik tedbirlerinden dolayı biletsiz seyirciler, emniyet çemberinden geçirilmeyeceklerdir.


Biletix internet sitesi aracılığıyla online bilet almak isteyen taraftarlar internet sitesinin ağırlıgından,bilet alımı işleminde bir çok konuda hata raporları çıktıgından son derece şikayetciler, ayrıca Biletix üzerinden internetten bilet alacak kişiler 5 TL Biletix’e işlem ücreti veriyorlar.

 

Kongre üyelerinin bazıları kendilerinin bile bilet almadığından yakınarak bu durumun nasıl oluştuğunu kendilerinin bile anlayamadığını ifade etti.Beşiktaş’lı taraftarlar  kongre üyelerinin bilet alarak bunu karaborsa sattığından yakınarak tepki gösterdi.

 

Beşiktaş’ın sezon boyunca Kasımpaşa’da oynuyacağı tüm iç saha maçlarında bu kural uygulanacak.Beşiktaş Camiası ve taraftarların bir çoğu bu şekilde fazla bilet satılmıcağını ve kulübün zarar edeceğini camia içinde sosyal medyada  ve taraftar forumlarında dile getiriyor.Beşiktaş’ın iç saha maçlarına yurt dışından ve şehir dışından gelecek taraftarların kongre üyeliği , taraftar kart ve BJK kredi kartı olmadığı sürece bilet alamayacaklar.Şehir dışından ve yurt dışından gelen binlerce Beşiktaş taraftarı bu konudan oldukca şikayetciler.

Beşiktaş camiası Beşiktaş’ın ekonomik olarak bir çok konuda sıkıntı yaşaması bilet gelirininde bu şekilde alt seviylere düşecek olması biletlere ilginin azlığından ve satılmayan biletlerin yönetimin kendi cepinden Beşiktaş kasasına koymaları dile getiriyorlar.

Yorumlar (0)