'Karalama Başladı'

Karalama Başladı Lige Fırtına gibi bir başlangıçtan sonra aynı hızla puan kaybetmeye başlayan Beşiktaş'ta karalama kampanyaları hız kesmeden başladı.

ÖZEL 05.11.2013, 11:38
129
'Karalama Başladı'

Karalama Başladı Lige Fırtına gibi bir başlangıçtan sonra aynı hızla puan kaybetmeyebaşlayan Beşiktaş'ta karalama kampanyaları hız kesmeden başladı.


Hafta içi Portekiz sorununu gündeminden düşürmeyen basın, Karabükmaçında da Slaven Bilic'i kadro seçiminden dolayı yerden yere vurdu.Hırvat hocanınoyunu okuyamadığını savunan bazı yazarlar oyuncularıformsuz ve şanssız yerine laubali ve Gitmeli olarak nitelendirdi.Yönetim Tek Yumruk Öte yandan Beşiktaş'ta arka arkaya gelen puan kayıplarından sonrayönetimden birlik mesajı çıktı. Karabük karşısında kaybedilenpuanlardan sonra açıklamalarda bulunangerek Önder Özen gerekse de Ahmet Kavalcı; Beşiktaş'ın büyük bir kulüpolduğunu ,3-5 maçlık puan kayıplarının telafi edilemeyecek kadar büyükkayıplar olmadığını vurguladılar. Oyuncuların moral motivasyonlarını üst seviyede tutmalarını gerektiğinisöyleyen ve panik yapmamalarınada değinen yöneticiler, köprünün altındandaha çok suyun akacağını belirtti. 2012/13 sezonunda 10. hafta 15 puan toplayabilen siyah-beyazlılar busezon 10. hafta sonunda 18 puan topladı.

Yorumlar (0)