İstikrar Abidesi

İstikrar abidesi 4 yıl aradan sonra Beşiktaş’a geri dönen serdar kurtuluş tam bir istikrar abidesi. Bugune kadar oynanan 8 lig ve 2 avrupa kupası mücadelesinin hepsinde sahada 90 dakika görev alan serdar sadece Antalya deplasmanında 79.dakikada oyundan çıktı.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
114
İstikrar Abidesi

İstikrar abidesi 4 yıl aradan sonra Beşiktaş’a geri dönen serdar kurtuluş tam biristikrar abidesi. Bugune kadar oynanan 8 lig ve 2 avrupa kupası mücadelesinin hepsindesahada 90 dakika görev alan serdar sadece Antalya deplasmanında79.dakikada oyundan çıktı.

Geçen sezon Hilbert’in çok ileriçıkması ve yüksek ücret talep etmesinden sonra savunmanın sağınatakviyesi yapan beşiktaş Serdar Kurtuluş`u geri almıştı. Az gol yemekisteyen Kartal bunun meyvesinide hemen verdi. Az gol yiyen birbeşiktaşın sağ beki serdar kurtuluş.Geride bıraktıgımız sezon Gaziantep formasıyla ligde 34 maçın 32 sindeondan önceki sezon da 34 maçın 30unda forma giyen Serdar kurtuluş buseviyesini siyah-beyazlılarda da devam ettiriyor. Bunun sebebi ise hemserdarın fazla ileri çıkmayışı ve savaşcı oyun kimliği hemde Takımdaşuan sadece Serdar Kurtuluşun bölgesinde natif oyuncu olmamasıolarak nitelendirilebilir.

Daha önceoynamışlıkları da vardır ama hiç biri o bölgenin adamı değil ve serdarkurtuluş kadar istikrarlı değildir.Serdar Kurtuluş Beşiktaş’a geldiği 2006/07 sezonunda toplamda 39 resmi maça çıkmıştı.

Yorumlar (0)