'İskelet Belli'

Usta spor yorumcusu Göktuğ Sevinçli Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 11.11.2013, 12:57
238
'İskelet Belli'

Usta spor yorumcusu Göktuğ Sevinçli Beşiktaş gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

Kayseri mücadelesi çok zorlu bir deplasmandı.9 haftadır kazanamayan Kayseri karşısında bu zorlu dönemde 3 puan almak çok önemliydi.Bilic istikrar yakaladı.İlk 11’in iskeleti belli.Şampiyon olan başarılı takımlar dünyada sabit istikrarlı 11 ile sahaya çıkarlar.

 

Manuel Fernandes 10 numara değil.Gerçek görev yeri defansif ön libero Veli Kavlak ile beraber çift ön libero oynaması gerekiyor.10 numara görevinde ise bana göre Oğuzhan Özyakup çok başarılı olur.

Hugo Almedia son haftalarda performansında düşüş devam ediyor.Ama bana göre Gökhan Töre ve Olcay Şahan içeride Almedia’yı iyi beslemiyorlar.Almedia’nın istediği ortalar paslar gelmiyor.Almedia Hakan Şükür tarzı bir forvet.Eneramo’yu ben çok beğeniyorum.Şans verilmesi halinde çok başarılı olucağına inanıyorum.Fakat Almedia Eneramo çift forvet oynayamaz.

 

Pirlo 34 yaşına geldi.Takıma katkısı ne olur tartışılır.Beşiktaş yıldız futbolcuların son durağı olmamalıdır.Mehmet Sedef kardeşimizin üzücü olayını öğrendik.Kendisine çok büyük geçmiş olsun diliyorum.Beşiktaş’ın alt yapısından yetişmiş çok efendi karakterli bir futbolcudur.

Yorumlar (0)