İçeride Neler Oluyor?

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş’ta 3-4 maçta puan kaybedilmesi içerden hemen çatlak sesler çıkmasına neden oldu.

ÖZEL 11.11.2013, 11:49
141
İçeride Neler Oluyor?
Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş’ta 3-4 maçta puankaybedilmesi içerden  çatlak seslerin artmasına çıkmasına neden oldu.

Seçildiği günden itibaren hesap sorulması için baskı altına alınanBaşkan Fikret Orman ve ekibi, geçtiğimiz Pazar günü yapılan Divankurulunda gelişmeleri açıklayarak, konuyla ilgili gerekli belgelerin İçişleri bakanlığına gönderdiklerini soyledi. İç işleri bakanlığı da, bubelgeleri gerekli mercilere ilettiklerini bildirdi.

Açıklamalara devam edenyöneticiler Savurgan bir politikalarının olmadığını veRonaldinho transferinin takıma gerçekten renkkatacağını tekrar tekrar savundu. Ayrıca transferde kulübün kasasındanpara çıkmayacağını transferin sponsorlarla halledilmeye çalışıldığı belirtildi.

Divan'da oluşan çatlak seslerden bir diğeri de kulüptekiaylık personel gelirlerinin artışıydı. 765 Tl olan personel maaşları nedeğişti de 1200 TL ye çıkartıldı?

Hizmet aynı, kalite standartları aynı, o zaman bu zam niye? Soruları soruldu.

Hani 100 lira zam tamam 200 tamam ama arada 500 liraoynuyor. Beşiktaşın parası değerlidir, çar çur edilemez. Son zamanlardakulüpte o kadar çok tanımadık adam var ki oturacak sandalye bulunmuyor.Çok çalışan var. Çalışanlara ödenen ücretler nedeniyle Beşiktaş A.Ş ninkasasında hatrı sayılır bir bütçe kaybı söz konusu.

İnönü kimedokundu?


Rahatsız edici olarak görülen başka bir konu ise yeni Stat'ta İnönüisminin olmaması.

İnönü’nün bu ülkeyi ikinci dünya savaşına sokmayarakhepimizi var etmiş olması inanılıyor. Bu sebeple stadın ismi ‘’Vodafoneİnönü Arena’’ olamaz mıydı? tepkisi var. Beşiktaş’lılık duruşunda buhareketin yanlış olduğu kanaati var.

Öte yandan gündemde olanönemli bir konu da Parlamento ile ilişkileri sıkı tutmak. Bu sebeple ilkadım olarak BJK üniversitesi. Divan Kuruluna göre, bu konu aksatılmamalı. Hemen girişimlerebaşlanmalı ve ‘’BJK Universitesi’’ kurulmalıdır. denildi.

Yorumlar (0)