Güneş raporu sundu! Tomas Sivok...

Beşiktaş'ta sözleşmesi sona Tomas Sivok konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor.

Güneş raporu sundu! Tomas Sivok...

Çek Cumhuriyeti'nin İzlanda ile oynayacağı müsabaka için milli takım kadrosunda bulunan Tomas Sivok'un Pazartesi günü Beşiktaş yönetimiyle özel bir görüşme yapması bekleniyor.

 

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş'in Beşiktaş yönetimine verdiği raporda gelecek sezon Tomas Sivok'u takımda görmek istediğini belirtti.Şenol Güneş'in bu raporu doğrultusunda Beşiktaş yönetimi Pazartesi günü Tomas Sivok ile yeniden masaya oturacak.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
namık
namık - 3 yıl Önce

ınanın bu bos heberler bızı hıc ılgılendırmıyor. kongrede yenı başkan ve yonetımle besıktasımızın sahlanısını bekliyoruz. 8 ay daha ya sabır!

gerçekçi
gerçekçi - 3 yıl Önce

yahu ne sivoku ya...bosta tas gibi vlaar varken gidipte bu adama vericez parayı. yazık çok yazık. buradanda şu anlaşılıyor beşiktaşın görüp görebileceği en iyi stoper sivokmuş demekki. gelecek sezona bir 3.'lük daha yazın...yönetim istifa!!!

necıp
necıp - 3 yıl Önce

kongreye kadar tabıkı yıne başarı yok.onumuzdekı sezonda boşa gıttı sayılır.evet orman varken sampıyonluk hayal. 3. luge hazırlanın. bır fb bır gs sampıyon oluyor. su ıse bakın!

Mesutb
Mesutb - 3 yıl Önce

Sivok Türkiyenin en iyi stoperlerinden biridir çok yerinde bir karar olur...

volkan uran
volkan uran - 3 yıl Önce

Helal hocam yerinde bir karar. Bu bizim besiktas taraftari kadar saf yok besiktas cezali uefa dan bir kurus harcayamaz baska yonetimde gelse ayni

Karakartal
Karakartal - 3 yıl Önce

Haber doğruysa süper. Uzatılmaması hataydı zaten. Takıma abilik ve kaptanlık yapabilecek bir isim

Emre Kartal
Emre Kartal - 3 yıl Önce

Yazık, 7 senedir bizde, kademe hataları yapmasına rağmen tecrübe tecrübe deyip takımda tuttular şimdide tekrar getiriyolar. Biz daha çok gol yeriz böyle stoperlerle. Kademe hatası yapan sert olmayan adamdan stopermi olur. bi tutturduk adam muhabbeti gidiyoruz. Yazık vizyonsuzluk.

Tarık
Tarık - 3 yıl Önce

Sivok'a sallayan adam futboldan anlamıyordur...


SIRADAKİ HABER