Güneş raporu sundu! Tomas Sivok...

Beşiktaş'ta sözleşmesi sona Tomas Sivok konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor.

ÖZEL 13.06.2015, 20:26
28062
Güneş raporu sundu! Tomas Sivok...

Çek Cumhuriyeti'nin İzlanda ile oynayacağı müsabaka için milli takım kadrosunda bulunan Tomas Sivok'un Pazartesi günü Beşiktaş yönetimiyle özel bir görüşme yapması bekleniyor.

 

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş'in Beşiktaş yönetimine verdiği raporda gelecek sezon Tomas Sivok'u takımda görmek istediğini belirtti.Şenol Güneş'in bu raporu doğrultusunda Beşiktaş yönetimi Pazartesi günü Tomas Sivok ile yeniden masaya oturacak.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

Yorumlar (31)
namık 6 yıl önce
ınanın bu bos heberler bızı hıc ılgılendırmıyor. kongrede yenı başkan ve yonetımle besıktasımızın sahlanısını bekliyoruz. 8 ay daha ya sabır!
gerçekçi 6 yıl önce
yahu ne sivoku ya...bosta tas gibi vlaar varken gidipte bu adama vericez parayı. yazık çok yazık. buradanda şu anlaşılıyor beşiktaşın görüp görebileceği en iyi stoper sivokmuş demekki. gelecek sezona bir 3.'lük daha yazın...yönetim istifa!!!
necıp 6 yıl önce
kongreye kadar tabıkı yıne başarı yok.onumuzdekı sezonda boşa gıttı sayılır.evet orman varken sampıyonluk hayal. 3. luge hazırlanın. bır fb bır gs sampıyon oluyor. su ıse bakın!
Mesutb 6 yıl önce
Sivok Türkiyenin en iyi stoperlerinden biridir çok yerinde bir karar olur...
volkan uran 6 yıl önce
Helal hocam yerinde bir karar. Bu bizim besiktas taraftari kadar saf yok besiktas cezali uefa dan bir kurus harcayamaz baska yonetimde gelse ayni
Karakartal 6 yıl önce
Haber doğruysa süper. Uzatılmaması hataydı zaten. Takıma abilik ve kaptanlık yapabilecek bir isim
Emre Kartal 6 yıl önce
Yazık, 7 senedir bizde, kademe hataları yapmasına rağmen tecrübe tecrübe deyip takımda tuttular şimdide tekrar getiriyolar. Biz daha çok gol yeriz böyle stoperlerle. Kademe hatası yapan sert olmayan adamdan stopermi olur. bi tutturduk adam muhabbeti gidiyoruz. Yazık vizyonsuzluk.
Tarık 6 yıl önce
Sivok'a sallayan adam futboldan anlamıyordur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın