Gündem Başbakan Pirlo

Gündem Başbakan PirloYıllık 4 milyon euro + imza parası isteyen Manuel Fernandes’in natiflerini arayan Beşiktaş’ta hafta içi hareketli saatler yaşandı.

ÖZEL 10.11.2013, 12:44
189
Gündem Başbakan Pirlo

Gündem Başbakan Pirlo

Yıllık4 milyon euro + imza parası isteyen Manuel Fernandes’innatiflerini arayan Beşiktaş’ta hafta içi hareketli saatler yaşandı.

Sözleşmesisezon sonunda biticek olan Andrea Pirlo’nun menajeri İstanbul’a geldi.Lakin basında çıktığı gibi yönetimin daveti üzerine değil, kendiisteğiyle oyuncusunu siyah-beyazlı kulübe önermeye geldi.

Beşiktaşlıyöneticilerle söylenildiği gibi kulüp binasında buluşulmadı. Özel birmekanda buluşulan Pirlo’nun menajeri ile görüşmelerin olumlu geçtiği veönümüzde ki sezonPirlo’nun Beşiktaş forması giyeceği iddaa edildi.

KonuhakkındaRai Sport 1'e konuşan eski İtalyan oyuncu Marco Materazzi’ninkardeşi Fifa menajeri Mateo Materazzi yaptığı açıklamada "Gelecek sezonPirlo Beşiktaş'ta oynayacak. Beşiktaş şimdiden yıllığı 2 milyon 200avroya Pirlo ile 3 yıllığına anlaştı. Juve Pirlo'nun boşluğunu bu sezonReal Madrid ile kontratı bitecek olan Xabi Alonso ile dolduracak." diyekonuştu.

Piyasa değeri 10 milyon euro olan 34 yaşındaki İtalyan futbolcu bugune kadar 642 maçta 68 kez fileleri havalandırdı. İtalyan milli takım formasınıda 58 kere terleten Pirlo 8 gol attı.

Öteyandan Andrean Pirlo’nun transferi konusunda kulüpten olumsuz hiç birgelişme ve yalanlama olmaması transferin sonlanmanya ne kadar yakınolduğunu gösteriyor.Artık top yönetimde...

Yorumlar (0)