Galibiyet Melek Anne İçin

Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek Beşiktaş, bu maçı kazanarak Tolga Zengin'in vefat eden annesi Melek anneye armağan edecek.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
140
Galibiyet Melek Anne İçin

SporToto Süper Lig'de Kasımpaşa ile karşılaşacak olan ve zirve yarışınıilgilendiren bu zorlu mücadele Beşiktaşlı futbolcular için anlamı büyükolan bir karşılaşma olacak.

Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyetkendi aralarında maçtan önce söz vererek, bu maçı kazanarak TolgaZengin'in vefat eden annesi Melek Zengin'e armağan edecek.

Çokönemli bir maçı olmasına rağmen Tolga Zengin'in acısını paylaşmak adınatüm kadro olarak Trabzonspor'a giderek takdir kazanan Beşiktaş ekibindekenetlenmenin devam ettiği ve bu maçı kazanarak Tolga Zengin'in annesinearmağan etmek istedikleri öğrenildi.Trabzondönüşü, uçakta oyuncularına hitaben konuşma yapan Bilic; Bugün buradaannemizi uğurladık. Tolga'nın acısını kelimeler anlatamaz ancak o, bunarağmen Beşiktaşlı gibi davrandı ve pazar günü bizimle beraberoynayacağını söyledi. O bu durumda bile oynuyorsa, sizin oynamama gibibir lüksünüz şu dakikadan sonra yok! Artık pazar gününden başlayıp birseri yakalamamızı istiyorum. Sahada her şeyi boşverin ama sadece,üstünüzde ki forma için oynadığınızı hatırlayın şeklinde öğrencileriniuyardı. Ayrıca bugün Tolga Zenginin annesinin tabutuna yaklaşıp; Meraketme, oğlun bize emanet'' dediği öğrenildi.

Yorumlar (0)