Galatasaray'dan Şok İstek

Melo'nun PFDK'ya sevk edilip edilmeyeceği halen netleşmiş değil ancak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), şikayet nedeniyle yayıncı kuruluştan Felipe Melo'nun maç sonundaki görüntülerini istedi.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
108
Galatasaray'dan Şok İstek

Brezilya'lı futbolcunun  Beşiktaş derbisinin ardından yaptığıhareketlerinin televizyon görüntüleri delil sayılarak PFDK'ya sevkedileceği öğrenildi.


Galatasaray'lı yöneticiler TFF yetkilileri ile görüşerek, yarın Chelsea ile çok önemli bir maçımız var.Felipe Melo'nun cezası takımı psikolojik olarak etkiliyebilir.


Türkiye'yi dev bir arenada temsil edeceğiz.Chelsea maçı öncesi takımın mental olarak sorun yaşamasını istemiyoruz.Juventus maçı öncesi yine aynı durumu yaşadık.


Galatasaray'ın Fildişi Sahilli iki futbolcusu Didier Drogba ve EmmanuelEboue, Elazığspor maçında Nelson Mandela için tişörtlerinde yer alanmesajlar nedeniyle Galatasaray'ın Juventus ile Şampiyonlar Ligi maçı öncesi, profesyonel futbol disiplin kurulu'na gönderilmişti.


Galatasaray kulübünün bu ricası üzerine,TFF yetkilileri kararlarından vazgeçmeyeceklerini bildirdiler.Son dakika bir süpriz yaşanmaması durumunda Melo PFDK sevk edilecek.Yorumlar (0)