Fikret Orman ve Şenol Güneş görüştüler...

Fikret Orman ve Şenol Güneş bugün Beşiktaş’ın gelecek sezon planlaması üzerine bir toplantı gerçekleştirdi.

ÖZEL 07.06.2016, 15:40 07.06.2016, 15:41
1392

Toplantının ana gündemini transfer konusu oluşturdu. İki taraf da transferde önceliğin savunmaya verilmesi konusunda ortak karar aldı ve bu kararın üzerine stoper transferinde hızlanmaya geçileceği öğrenildi.


Toplantıda yer alan bir diğer başlık ise Şenol Güneş’in gelecek sezon için kurulacak  takımda Boyko’yu düşünmemesi oldu. Ayrıca bu özel transfer toplantısında Beşiktaş ile uzun zamandır adı geçen ve menajeriyle anlaşıldığı iddia edilen Gökhan Gönül’ün transferi de gündemde yer aldı.

Yorumlar (6)
Ben Arfa yada Shaqiri 5 yıl önce
Ben Arfa yada Shaqiri gelmezse, Gomez-Atiba-Sosa-Oğuzhan-Q7 kalmazsa, Ospina ve Nkoulou alınmazsa, hiiiiiiiiiiç Avrupa'da başarıdan sözetmeyin.
Bence Beşiktaş / facebook 5 yıl önce
Emre Mor' u da kaptırdık Dortmunda. Bu kadar mal bir gözlem ekibi olmaz. Elindeki oyuncuyu kaçırıyorsun, adam baştan aşağı futbolcu. Göremiyor mu bu mallar bunu? Beyinsiz herifler.
Kartalbaba 5 yıl önce
O yıldız bu yıldız deniyor asıl yıldız Şenol Güneştir, paslanmış topçuları yıldız yaptı, gomez gitsin ne oynayacak kulübeden dışarı çıkamaz elin adamı bizim türk milleti gibi anlayışlı değil Kim gelirse bu takımda yıldız olur eğer gökhana o kadar para veriyorlarsa yazık ediyorlar
kartal 5 yıl önce
Bu istenen topçuların hepsi gider sezon açılışına az kala ormanın atağa geçer gider kelepir bir iki adam alır artık iş senolun sihirli ellerindedir, böylece sametin kurduğu bilicin haberi olmadan pekiştirdiği takım dağılır birde gözlem ekibimiz futbolcudan öyle anlıyor ki korkarak kiralık aldıkları adamlar bu gün yildiz bazisida bu yüzden elimizden kaçıyor.
Orhan 5 yıl önce
Orman istifa.isi bilen guclu bir yonetim istiyoruz! Giderken Tolga denilen adamida goturun!
taci 5 yıl önce
topalı alın ve kasımpaşalı elinde bonservisi olan arjantinliyi alın...