Fikret Orman Taraftarlarla Yemekte

Fikret Orman, Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği'nin yemeğine katıldı.

ÖZEL 14.01.2015, 08:11
1542
Fikret Orman Taraftarlarla Yemekte

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği'nin yemeğine katıldı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Şişli'deki bir oteldeki yemeğe Orman'ın yanı sıra yöneticiler Deniz Atalay ve Hakan Özköse ile  adamları da katıldı.

Yemekte takımın durumu ve sponsorluklarla ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Orman, böyle faydalı organizasyonların süreceğini kaydetti.

Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Selçuk Aydoğan ise Beşiktaş'a faydalı olmak için ellerinden geleni yaptıklarını vurgulayarak, anlaştıkları bir yabancı dil kursunun altyapı oyuncuları ve antrenörlerine ücretsiz İngilizce eğitimi vereceğini bildirdi.

Yorumlar (29)
Guti 6 yıl önce
Avcilar taraftar dernegi kac kisi? Ben soyleyim. 30 kisi. Peki diger milyonlarca besiktaslinin dusunceleri ne oluyor. Hepsi bir aguzdan Orman istifa diyor!
marco 6 yıl önce
guti ka milyon beşiktaş taraftarına sordun bu soruyuda bu kanıya vardın? emin ol ufak bi azınlığın sesi çok çıkıyor sadece
B.j.K 1903 6 yıl önce
Marcoya kesinlikle katılıyorum.Beşiktaşın maçlarında orman istifa diye bağırın sıkıyorsa.Ozaman görürsünüz kim azınlık kim çoğunluk.
Cumhur 6 yıl önce
Evet sadece ormani tutanlarin maclara gittigi belli. Onun icin 6 bin seyirciye oynuyor besiktas. O cocuklar gelse 60-70 bin gelirdi olimpiyata!
marko-bjk1903 6 yıl önce
Ayni kisisiniz zaten, katiliyorum ayagina fikretci sayisinin cok gostermeye calisan , kopekten alcak zavallisin
B.j.K 1903 6 yıl önce
Ulan cumhur şerefsizi.Yeni stad bittiği zaman her maç tıklım tıklım doldugu zaman gelirsin bağırırsınız ozaman orman istifa diye sıkıyorsa.
deniz 1903 6 yıl önce
beyler burda kim azınlık kim çogunluk tartışması yapmayın bu dogru degil suan ligde giden 3 kulvarda giden bir takım vardır ancak suda var eger bana sorarsanız kim azınlk diye malesef son haber 1903 taraftar anketlerinde kartal bakışı ve diger bjk sitelerinde gmrdük fikretçiler azınlık acı gereçek bu fikocular adalı son taraftar abketinde%76 civarı bjk tarftarının iradesini aldı fo ise%24 oy aldı tüm sitelerdeki anket sonuçları toplamı fo %24 adalı%76 dı
Necdet 6 yıl önce
Deniz 1903 kardesim opuyorum ve tebrik ediyorum seni! Dogruyu soyledigin icin. Ben aylardir bunu yaziyorum.bu uc bes keriz bana neler yazdilar. Hepsi hayal goruyor zaten. Hatta ben daha ileri gidiyorum
Birak Sayin Adaliyi, quaresmanin bile ormandan fazla seveni vardir diyorum ben!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın