Fernandes ve Almeida Kabul Etti Ama

Beşiktaş forması giyen ve hala sözleşme yenilemeyen Hugo Almeida ve Manuel Fernandes konusunda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

ÖZEL 24.11.2013, 12:05
151
Fernandes ve Almeida Kabul Etti Ama

Beşiktaş yönetimi, Fernandes ile Almeida’ya yıllık 3’er milyon Euro vemaç başı 10 bin Euro ödemeyi kabul etti. Ancak Portekizliler ayrıca 4milyon Euro imza parası isteyince bu ücretleri kabul etmeyen Beşiktaş yönetimi sözleşme yenileme görüşmelerinde yeni bir teklif sunmuştu.


Beşiktaş,iki Portekizli yıldız futbolcusunun geleceği konusunda çalışmalarısürdürüyor. Beşiktaş, Manuel Fernandes ve Hugo Almeida ile ücretkonusunda anlaştı.

Ücret konusunda anlaşılmasına rağmen ikiyıldız futbolcunun da yeni sözleşme imzalamaları için imza parasıistemesi sorun olarak göze çarpıyor. Beşiktaş yönetimi iki futbolcuya daimza parası vermek istemiyor.

Öte yandan imza parası dışındaHugo Almeida'nın ailevi sorunları olması ve Manuel Fernandes'in gecehayatı düşkünlüğü Beşiktaş yönetimini biraz daha düşündürüyor. İkifutbolcunun da yaşadığı form düşüklüğünden dolayı Beşiktaş yönetimi yenisözleşme imzalama konusunda aceleci davranmak istemiyor.

Yorumlar (0)