''Fernandes Gerçekleri''

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic, Portekizli orta saha oyuncusu Manuel Fernandes'i Gaziantepspor karşılaşmasında yedek bırakarak süpriz bir karar almıştı.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
103
''Fernandes Gerçekleri''

Beşiktaş'ın Portekiz'li yıldızı Manuel Fernandes'in, Rus temsilcisiLokomotif Moskova ile sezon sonunda geçerli olmak üzere ön anlaşmayaptığı belirtildi.Siyah beyazlı yöneticiler her ne kadar saklasada,Fernandes'in Rus kulübüyle görüşmelerinden haberdar oldukları öğrenildi.


FIFA Menajeri Malik Arutyunov, yaptığıaçıklamada, "Fernandes, Haziran ayından itibaren L.Moskova'nınfutbolcusu. Haziran'da Moskova'ya gelecek ve yeni takımıyla çalışacak.Benim kulüp içerisinde edindiğim izlenimim bu" dedi.
Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Portekiz'li yıldız Manuel Fernandes'in yeni sözleşmeye bir türlü sıcak bakmaması,Portekiz'li futbolcu neredeyse yol ayrımına geldi. Siyah-beyazlıların radikal bir karar alarak Fernandes'i kadro dışı bırakabileceği söylentileri Beşiktaş kulislerinde konuşuluyor...


Beşiktaş'tan  bedelsiz olarak ayrılacak olan, Manuel Fernandes'i Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in çok ihtiyaç duymadığı takdirde ilk 11'de oynatmaya pek sıcak bakmadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)