Fabricio Agosto Ramirez Beşiktaş'a...

Beşiktaş kaleci Fabricio Augusto Ramirez'i renklerine bağlıyor.

ÖZEL 02.05.2016, 15:13 02.05.2016, 15:48
27659

 Sezon sonu sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş'la ön anlaşma yapan Deportivo'nun tecrübeli file bekçisi  Fabricio'nun Beşiktaş ile 3 senelik kontrat imzaladığı ileri sürülüyor.  Barcelona-Real Madrid-Arsenal ve Beşiktaş gibi kulüplerin kullandigi oyuncu izleme platformu instascout'a göre Fabricio dünyaca ünlü bir çok kaleciyi geride bıraktı. İstatistiklerde ve özelliklerde Fabricio'ya ancak Real Madrid'in kalecisi Navas yaklaşabildi.


Sezon başında  sakatlanan ve 1 ay önce antrenmanlara başlayan  Fabricio şu anda hem yeşil zeminde hem de plajlarda çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. 4 sezon kaleci antrenörü Sambade ile çalışan Fabricio'yu hem Sambade hem de Şenol Güneş çok istiyor. Bu konuda Başkan Fikret Orman ile konuşan Güneş "Tam aradığımız kaleci. Hem özellikleri hem refleksleri hem de ayak tekniği mükemmel.  Fabricio'yu alırsak büyük iş başarmış oluruz." diye konuştuğu öğrenildi.


İşte Fabricio Agosto Ramirez Maç Görüntüleri

Fabricio Agosto Ramirez 1 hafta önceki idman görüntüleri..


http://www.kartalbakisi.com/fabricio-agosto-ramirez-1-hafta-onceki-idman-goruntuleri-video,1235.htmlKAYNAK:KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER
Yorumlar (6)
anadolu kartalı 4 yıl önce
boyko içinde benzer şeyler söylenmişti. adam birkaç maçta kötü oynadı diye linç edildi. şenol hocanın torpillisi ise hala kalede direk kadar iş yapamıyor. sambade efendi geldiğinden beri bir numarası yok. elinde dünyaca ünlü kariyerli boyko adında bi kaleci var önce onu geliştirsin. sambade havadan para alıyo takımdan
yunus 4 yıl önce
Boykonun eline su dökemez.Boyko beş gömlek üstün önden.Ramirez ,ospina bunlar bitik kaleci.5 sene önceki tolga da süperdi ospina da.Ospina her maçta arsenali yaktı.
RAMAZAN AKPINAR 4 yıl önce
Ulan hem adam sezon başından beri sakat hem de nasıl iyi kaleci oluyor?
Allah kahretsin ya! Eğer bu transferlerden de birileri ceplerini doldurmuyorsa ben de adam değilim!.. Devlet, bütün kulüp yöneticilerinin, scout ekibindekilerin mal varlıkları ve banka hesaplarındaki artışları kontrol etmelidir!
Aguia 4 yıl önce
Bildigin instatscout reklami yapmissiniz..
Selahattin 4 yıl önce
Eğer yalan haber değilse çok iyi kaleci
engin54 4 yıl önce
top tutamayan kaleci bi cacık olmaz