Essien'in Raporları İnceleniyor

Bir yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş'ta yeni hedef Chelsea'nin yıldız ismi Essien oldu.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
107
Essien'in Raporları İnceleniyor

Aratransfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, transferçalışmalarını sürdürüyor. Bir yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak isteyenSiyah Beyazlı ekibin hedefindeki yeni isim ise tecrübeli oyuncu Essienoldu.

Jose Mourinho'nun gözdelerinden olan Michael Essien'itransfer hedefi olarak belirleyen Beşiktaş, İngiliz kulübü Chelsea ilegörüşmelere başladı. Ganalı oyuncunun transferi için girişimlerebaşlayan Beşiktaş'ın detaylı bir rapor hazırladığı ve sakatlık raporununsonucuna göre transferin şekilleneceği öğrenildi.

Beşiktaş'ın 31yaşındaki yıldız ismin kulübü ve menajeri ile ciddi olarak görüşmelerebaşladığı. Transferin önümüzdeki günler içerisinde netlik kazanmasıbekleniyor.Essien\'in Menajeri

Chelseave Gana milli takımının ortasaha oyuncusu Essien\'in geleceğiyle ilgiliolarak konuşan Essien\'in (26) menajeri Fabien Piveteau'nin birgazeteciye söylediği doğrulanmamış sözüne göre yeni bir kulüp oyuncu için birseçenek olabilir.

"Bazı kulüpler Michael ile ilgileniyor, Essien Chelsea'yi çok seviyorancak futbol her zaman futboldur ve Real Madrid, Barcelona veya diğerkulüpler  oyuncu için bir teklif yaparlarsa en iyi  seçeneğin hangisininolduğunu anlamak için oturup düşünmeniz gerekir" dedi. 

Yorumlar (0)