Erdal Torunoğulları Fransa'da

Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları Fransa'ya gitti.

ÖZEL 26.05.2016, 19:29 26.05.2016, 19:31
6757

Erdal Torunoğulları'nın Fransa'ya bugün gitmesi akıllara hemen transfer mi geliyor sorusunu getirdi. Beşiktaş,  Boyko'dan istenilen katkıyı alamadığı ve Boyko'nun geleceği hakkında net bir sonucun ortaya çıkmaması nedeniyle kaleci arayışına yöneldi. Erdal Torunoğulları’nın ilk hedef olarak Rennes’in kalecisi Benoit Costil’i gündeme aldığı iddia edildi.  Beşiktaş'ın dış ilişikler sorumlusu ve başarılı yöneticisi Erdal Torunoğulları yaptığı görüşmeler ve bitirdiği transferlerle ön plana çıkıyor. 

Beşiktaş,Erdal Torunoğulları'nın Fransa'ya görüşmeye gittiği iddia edilen kaleci Costil'in dışında başka kalecilerle de ilgileniyor. Deportivo'nun kalecisi Fabricio'nun menajeri Efrain Pachon ile yönetimin bir araya geldiği ve 3 yıllık kontrat üzerinde anlaşma sağladığı söylentiler arasında.  Yapılan ön protokolün devreye girmesi durumunda siyah beyazlılar Deportivo'ya 3 milyon Euro ödeyecek. 

Fabricio'nun yaşadığı diz sakatlığından dolayı kronik bir sağlık problemi olabilmesi nedeniyle Beşiktaş'la daha önce de adı geçen ve taraftarın da istediği David Ospina'nın Beşiktaş'a gelmek istediği kendi açısından sorun olmadığı ancak Arsenal'ın bu transferde iknâ edilmesi gerektiği öğrenildi. Londra kulübünün menajeri Arsen Wenger, kiralık olarak oyuncu vermeye çok sıcak bakmıyor. Kolombiya milli takımının kalesini koruyan Ospina'nın transfer bedeli 8 milyon Euro; Arsenal'le 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 27 yaşındaki kaleci Peter Cech'in varlığı nedeniyle süre alamıyor ve ayrılmak istiyor. Beşiktaş, Arsenal'la Ospina konusunda anlaşamama ihtimaline karşı, protokol anlaşması yaptığı Fabricio'yu hazırda bekletiyor.Yorumlar (7)
Ercan 5 yıl önce
Adam gibi dogru durust bir kaleci alin. Kaleyi iyice saglama alin ve bu Tolga herifini de bir daha kaleye gecirmeyin!
Van Der Wiel için gitti diyorlar 5 yıl önce
Van Der Wiel için gitti diyorlar.
Kartal EFEOĞLU 5 yıl önce
Fabricio'nun sözleşmesi bitti. Bonsevisi yok yok yok. Aynı haberleri kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Bu haber metini böyle hatalı bir biçimde Özgür Sancar ismiyle yazılalı bir hafta oldu. Bu kadar da olmaz ya...
Mert 5 yıl önce
Sirigu?
asdasdsad 5 yıl önce
beyler bu sene marsilyanın maclarını izleyen bilir diarra reis bizim atibadan fazla iş yaptı boşta diolar veli ile necip ten kurtuluruz valla keşke olsa
tyson 5 yıl önce
Ben arfayi alin artk
yüzyılın takımı 5 yıl önce
hucuma yönelik ben ARFA ve Roben ortada oğuzhan-atiba-sosa forvet falcao yada gomez.....
ne süper olur be.....
Barcaya onların sahasında bile kafa tutarız Allahıma.
Gomez kalırsa 2 kalmazsa 3 transfer.
1 sol bek-1 stoper-bir kaleci-1 sağ bek
Toplamda 6 sağlam transfer transfer ŞL bizi uçurur.