Devler Onu İstiyor! Pedro Franco...

Beşiktaş'ın Kolombiyalı yıldızı Pedro Franco'yu dev kulüpler listesine aldı.

Devler Onu İstiyor! Pedro Franco...

Beşiktaşla 5 yıllık sözleşmesi bulunan Franco'nun 5 yılda toplam 3 milyon euro transfer ücreti alıyor. Kolombiyalı futbolcu Beşiktaşta, 2013-14 ve 2014-15 sezonlarında 750'şer bin euro, diğer üç sezonda ise 500'er bin euro alacak.

Pedro Franco, bu sezon Jose Pekerman tarafından da Kolombiya Milli takımına davet edildi. Pedro Franco, Kolombiya ile ABD arasında oynanan milli maçta da maçın yıldızı seçilmişti.Pedro Franco'ya Avrupa'nın dev kulüplerinden en ciddi teklifleri Porto ve M.City yaptı.Avrupa'nın dev kulüplerinin scout ekibleride ''Pedro Franco'yu yakından takip ettikleri gelen bilgiler arasında.''

Pedro Franco'nun Beşiktaş'a transferinde de Beşiktaş Scout ekibinin büyük emeği vardı.Genç yıldızı izleyen scouting koordinatörü ''Reşat Çağan ile scouting şefi Fikret Demirer önderliğindeki ekip, Franco’yu markaja alıyor.'' Ekipten Bayram Bilim ve Mehmet Bulduk da, olumlu rapor veriyor.

Ara transfer döneminde stoper bölgesine Milosovic  ile güçlendiren Beşiktaş, iç transferde de Ersan Adem Gülüm ve Atınç Nukan ile sözleşme yeniledi.

Dev kulüplerden Pedro Franco'ya gelen teklifleri doğrulayan Beşiktaş yönetimi sezon sonunda Pedro Franco'yu elinde tutmak istiyor.

 

KartalBakisi.Com/ÖzelHaber

YORUM EKLE
YORUMLAR
El_domingo
El_domingo - 4 yıl Önce

aynası iştir kisinin lafa bakılmaz..icraatı gormek lazım..bjknin para kazanarken oyuncu transfer edebilirse hakkaten kulubun iyi yonetildiğinin ispatıdır..

burak alıcı
burak alıcı - 4 yıl Önce

eğer dembaba ve töreye gelen teklifler kabul olsaydı zaten daha şimdiden 10 milyon euro kar yapmış olucaktık transferlerden. artı birşey bilmiyorsan transfermarkt dünyaca kabul görmüş bir site gir bak futbolcu değerlerindeki artışlara. gördüklerine sen bile inanamazsın ki bu takımın henüz hiç bir başarısı yok sadece 6 aylık sürecte yaşanan gelişmeler bile nekadar değer katmış alınan genç futbolculara. seneye bu zamanlar 115 milyon euro olan takım değeri kadro bozulmazsa transfer yapılmasa bile en az 150 milyonu bulucak. 1 milyona aldığımız franco şuan bile satsat 5 milyon dan aşağı gitmez ki eminim seneye şampiyonlar ligi vitrinine cıkınca o miktar 10 milyonu bulucak aynı şekilde atınç opare tolgay veli kerim gökhan töre oğuzhan cenk tosun gibi futbolcularında değerleri en az % 50 artış göstericek... yani dediğin gibi aynası iştir kişinin işte ortada...

asabi
asabi - 4 yıl Önce

aiynesi iştir..
beşiktaşım doğru yolda kardeşler. daha önceki yorumdada demiştim. önceden kaçmak için yerinde duramayan futbolcular varken 2 sene öncesine kadar..
şimdi ise milyonlarca euroya tekme atan bize gelen futbolcular var. sadece bu bile yönetimin başarısını, beşiktaşımın nasıl gelişme kat ettiğini göstermiyor mu? önceden gitmek için diyordum (paralarını alamayacaklarına dair olan korkularından ötürü. ) ama birde ondanda öncesi var, milyonlarca euro alarak gelen futbolcular, almeida q7 vs.. yani bunlar yüksek rakkamlara beşiktaşta oynamayı kabul ederken, şimdi uygun fiyata bize gelmek isteyenlerin olduğu döneme geldik. dolayısıyla buna bakarak bile başkanı eleştirmeye, onu geçtim saygısızlık yapmaya insan utanır..

hamit
hamit - 4 yıl Önce

Genc adamlarimiz para edecektir illa ki yatirimlari onlar uzerine kurmak cok mantikli. Ama altyapimizdan gelenlerin hali cokiyi degil. Kiralik gonderdkklerimiz heba oluyor. Ornegin muhammed. Bunun gibi cocjklari kaybetcegimize kurtarmamiz lazim.

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Bu adamlar sermaye resmen. Bu adamları iyi parlatıp maksimum fiyata satmalıyız. Misalen söylüyorum. Bazen basında haberler çıkar. 15 milyon Euro teklif edildi gibilerinden. Eğer bizim kadroda herhangi bir futbolcuya bu teklif geliyorsa satmalıyız. Çünkü oradan gelecek parayla ve eğer dedikleri kadar becerikli bir scout ekibi varsa daha iyisini veya yakın kalitede olanını çok ucuza alıp yine al sat yapıp arada kazanacağımız başarıları da yanımıza kar sayabiliriz. Başka türlü mali düzlüğe çıkamayız. Güvenli bölgeye çıktığımız anda zaten Real Madrid, Barcelona gibi takımlara kafa tutmaya başlayacağımızı çok iyi biliyorum.

marco
marco - 4 yıl Önce

iyi para verirlerse sezon sonuna satın gitsin, doğu avrupanın portosu olucaz inşallah.

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

Bu haberler güzel.Ama bir sene daha oynayip ŞL-de de kendini gösterip hem takima katkida bulunsun,hem de fiyatini artirarak gitsin.PS;bu arada bu yönetimi beğenmeyenlerin yazilari yox

Maliyeci
Maliyeci - 4 yıl Önce

talip varsa satılsın.sadece ayakları düzgün başka bir meziyeti yok hem ağır hemde hava toplarında çok kötü.