'Dev Projeler'

Fikret Orman ve yönetimi Vodafone Arena konusunda titiz bir çalışma yürütürken bir yandan da Amatör şubeler için yeni imzalar atmaya hazırlanıyor.

ÖZEL 28.11.2013, 14:35
121
'Dev Projeler'

Yeni stadyum için çalışmaları sürdüren Beşiktaş, diğer projelerini de hayata geçirmek istiyor.

Tarihiİnönü Stadyumunun yıkılıp yerineyeni yapılacak olan stadyumunçalışmalarına başlayan Beşiktaş takımında, yapılacak olan yeni stadyumlailgili haberler bitmek bilmiyor.

Beşiktaş'ın yeni stadyumuVodafone Arena ile ilgili bir sorunun olmadığı öğrenilirken, söz verilenkesin tarihte bitmese bile o tarihe yakın bir zamanda biteceği SiyahBeyazlı camiada konuşuluyor.

Diğer projeler içindeçalışmalara başlayan Beşiktaş yönetimi, Basketbol alt yapısı içinSüleyman Seba Spor Salonu'nun arka tarafına idman sahası yaparak, altyapıları rahatlatmayı hedefliyor. Bu salonu Fikret Orman'ın akrabasınınyapacağı yine kulisler hakkında konuşulurken, Akatlara'da bir salon dahayapılması planlanıyor.

Beşiktaş camiasında konuşulanlara göreFenerbahçe'nin sponsoru olan Ülker'in Ülker Arena örneğinde olduğu gibibir salon yaptırmayı hedefleyen Beşiktaş, bu salonla beraber salonkirası vermekten kurtulmayı, modern bir salona sahip olmayı amaçlıyor.Akatlar'ı yetersiz bulan Beşiktaş camiası, düşünülen salonun hayatageçmesi ile kongrelerin de yeni yapılacak salonda yapmayı istiyor.

Yorumlar (0)