Dev Buluşma! Şener Özbayraklı...

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş Bursaspor'dan eski öğrencisi Şener Özbayraklı ile buluştu.

ÖZEL 21.06.2015, 15:21
7391
Dev Buluşma! Şener Özbayraklı...

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in ısrarla sağ bek transfer istediği devam ediyor.Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Bursaspor'dan eski öğrencisi Şener Özbayraklı ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Şenol Güneş ile özel görüşen Şener Özbayraklı senin ''Beşiktaş'a gideceğini bilseydim, Fenerbahçe ile görüşmezdim, ifadelerini kullandı.''Şener Özbayraklı, Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığım için çok pişmanım, ifadelerini kullandı.

Şener Özbayraklı, 17 Haziran 2015 tarihi itibariyle yeşil-beyazlı takım ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.Şener’in sözleşmesinde yer alan 5 milyon liralık serbest kalma bedelinin hangi takım tarafından karşılandığı ise henüz açıklanmadı.Şenol Güneş ve Şener Özbayraklı önümüzdeki günlerde bir görüşme daha gerçekleştirecek.

Yorumlar (8)
ne hallere düştük 6 yıl önce
Vay vay vay dev buluşmaya bak bee koskoca Şener Özbayraklı acaba bizi ister de gelir mi
bjk 6 yıl önce
1,7 milyon euro bonservis.. Ba satılacaksa, bu para verilebilir..
taniyan var mi? 6 yıl önce
evet beyler kaliteyi sag kanatta yükseltiyoruz. serdar ile belirli bir kalite olan sag bek simdi 5 vites geriye gidiyor.
Hayirlisi
yildiz mi? 6 yıl önce
türkiyede bir milli mac ile hemen yildiz ve dev olunuyor. iyiki bir madde koyulmus yoksa 5 milyon euro isterlerdi. al ucuza koy sandiga ayni gökhan süzen gibi. bosa bir transfer.
BILInC 6 yıl önce
bu sene lig tv almayın. internet paketini dahi almayın. şampiyon yaptıklarından kazansınlar parayı. bizlerden değil.
AOK 6 yıl önce
Bu sene zaten FB karisacak, AZIZE, TEYYARE, PERVANE hepsi birbirine girecek, gel Besiktasa..Bence Sener Isladan 3 kat daha kaliteli bir futbolcu..
optiMAL AOK 6 yıl önce
yine şaşırmış,ne içiyo acaba
soner 6 yıl önce
yalan haber .. ne Şenol Güneş ne de Artvinli şener bu karakterde insanlar değil. Beşiktaşa gelenlerin öyle gizli kapaklı derin işleri görüşmeleri olamaz. Osmanlıspor değil burası.