Dev Buluşma! Şener Özbayraklı...

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Şenol Güneş Bursaspor'dan eski öğrencisi Şener Özbayraklı ile buluştu.

Dev Buluşma! Şener Özbayraklı...

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in ısrarla sağ bek transfer istediği devam ediyor.Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Bursaspor'dan eski öğrencisi Şener Özbayraklı ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Şenol Güneş ile özel görüşen Şener Özbayraklı senin ''Beşiktaş'a gideceğini bilseydim, Fenerbahçe ile görüşmezdim, ifadelerini kullandı.''Şener Özbayraklı, Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptığım için çok pişmanım, ifadelerini kullandı.

Şener Özbayraklı, 17 Haziran 2015 tarihi itibariyle yeşil-beyazlı takım ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.Şener’in sözleşmesinde yer alan 5 milyon liralık serbest kalma bedelinin hangi takım tarafından karşılandığı ise henüz açıklanmadı.Şenol Güneş ve Şener Özbayraklı önümüzdeki günlerde bir görüşme daha gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ne hallere düştük
ne hallere düştük - 3 yıl Önce

Vay vay vay dev buluşmaya bak bee koskoca Şener Özbayraklı acaba bizi ister de gelir mi

bjk
bjk - 3 yıl Önce

1,7 milyon euro bonservis.. Ba satılacaksa, bu para verilebilir..

taniyan var mi?
taniyan var mi? - 3 yıl Önce

evet beyler kaliteyi sag kanatta yükseltiyoruz. serdar ile belirli bir kalite olan sag bek simdi 5 vites geriye gidiyor.
Hayirlisi

yildiz mi?
yildiz mi? - 3 yıl Önce

türkiyede bir milli mac ile hemen yildiz ve dev olunuyor. iyiki bir madde koyulmus yoksa 5 milyon euro isterlerdi. al ucuza koy sandiga ayni gökhan süzen gibi. bosa bir transfer.

BILInC
BILInC - 3 yıl Önce

bu sene lig tv almayın. internet paketini dahi almayın. şampiyon yaptıklarından kazansınlar parayı. bizlerden değil.

AOK
AOK - 3 yıl Önce

Bu sene zaten FB karisacak, AZIZE, TEYYARE, PERVANE hepsi birbirine girecek, gel Besiktasa..Bence Sener Isladan 3 kat daha kaliteli bir futbolcu..

optiMAL AOK
optiMAL AOK - 3 yıl Önce

yine şaşırmış,ne içiyo acaba

soner
soner - 3 yıl Önce

yalan haber .. ne Şenol Güneş ne de Artvinli şener bu karakterde insanlar değil. Beşiktaşa gelenlerin öyle gizli kapaklı derin işleri görüşmeleri olamaz. Osmanlıspor değil burası.