''Derbi Konya'da'' Galatasaray...

Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasındaki Beşiktaş - Galatasaray maçı Konya'da oynanacak.

''Derbi Konya'da'' Galatasaray...

Stadı Vodafone Arena'nın inşaat çalışmaları devam eden Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de bu sezon ev sahibi olduğu 6 maçın üçünü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, birini Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda, birini de Ankara'daki Osmanlı Stadı'nda, Trabzonspor maçını ise Konya'da oynadı.KartalBakisi.Com'un Beşiktaş ve Passolig yetkililerinden aldığı bilgiye göre dev derbi Konya'da oynanacak.

 

Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasındaki Konyaspor deplasmanından sonra, Galatasaray maçının Konya'da oynanacağına dair resmi açıklama yapması bekleniyor.Passolig'de Beşiktaş - Galatasaray maçı öncesi son çalışmalarını yapıyor.

 

G.Saray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, "Beşiktaş'tan bize henüz bir teklif gelmedi. Ancak medyadan takip ettiğimiz kadarıyla 16. hafta oynayacağımız maçı Konya'da yapmak istiyorlar. Biz böyle bir öneriye hayır demeyiz. Kış olması nedeniyle Konya'daki hava şartları veya seyahat giderlerimizi bahane edip taleplerine engel olmayız. Sonuçta Beşiktaş stadı yapımda olduğu için böyle hareket ediyor. Böyle bir karar belki bizim için dezavantaj da olabilir. Ama 3 puandan daha önemli şeyler var. Beşiktaş'ın vereceği karara saygı duyarız" dedi.

Beşiktaş'tan teklif gelmesi durumunda bunu yönetime sunacaklarını kaydeden Dürüst, "Başkan ve yönetimimiz yeni bir sayfa açarak her kurum ve kulüple iyi ilişkiler içinde olmak istiyor. Zaten Beşiktaş'ın düşüncesine karşı çıkmak bu politikamıza da ters düşer" diye konuştu.

 

KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

izmir ! korkmayin troller izmire gelin !

beşiktaşk
beşiktaşk - 4 yıl Önce

ulan izmirde stad mı var nasıl taraftarsın sen abuk subuk konuşuosun

marco
marco - 4 yıl Önce

al murat vural izmirde 1 stad 4 5 takım var. altınordu bile maçlarını manisada yapıyor, bld. başkanınız az yesinde stad yapsın.

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

İzmir de iyi stadyum gerçekten yok.ama belediye başkanı stadyum yapmaz-yapamaz devleti temsil eden hükümet yapar,2 yüzbinlik şehirlere stadyum yapan hükümet İzmir e yapmıyor ve aslında hiçbir şey yapmıyor çünkü oy alamıyor.ayrıca düzgünlükte en düzgün adamdan daha düzgün bir başkan var,daha başkanlığa aday bile değilken çalıştırdığı tüm personeline,işçisine ev yapıp bunu krediye muhtaç etmeden aylıkları ödetip ev sahibi yapacak kadar sosyalist biridir,bilmeden çamur atmaya kalkmayın.hiçbir büyük ihalede oy kullanmaz,taraf olmaz.

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

gays maçının konya da olması aslında çok mantıklı 1 önceki hafta konya ile o stad ta oynayacağız 2 hafta üst üste sanki evimiz gibi olacak,inşallah hava şartları tam kış havası olmaz yoksa herşey çok güzel olur trabzon maçında öyle olmuştu.hayırlısı..

Recai
Recai - 4 yıl Önce

Bir kerede su gs' yi yenin be, her seferinde baskette futbolda yeniliyor takim. 80 bin kisilik taraftar desteginle bile yenemedik herifleri!

konya da olsun kartalım yüksek
konya da olsun kartalım yüksek - 4 yıl Önce

ayrıca
ayrıca - 4 yıl Önce

herhalde adın go soyadın gol olmalı ki çok cesurca erkek olup adını yazmamışsın demişsin! sanal alem de delikanlılık demişsin ben kendimi deşifre etmem gerektiğini düşünmüyorum ama numaranı yazarsan hangi il hatta hangi ülke de isen senle görüşürüz karşılıklı(gördüğüm anda ararım merak etme) o zaman görürsün ne iyiz ne değiliz.gay s yi takip etme yok senin zavallı ironine cevap tı oturduğumuz ortam internet orada herşey yazıyor.