Demba Ba transfer sürecini anlattı

Beşiktaş'ımızın son transferi Senegalli yıldız Demba Ba, Ntvspor canlı yayınına telefon bağlantısı ile katıldı ve transfer sürecini anlattı..

ÖZEL 31.01.2017, 17:18 01.02.2017, 16:45 kartalbakışı.com
2042


Demba Ba'nın yaptığı açıklamalardan satır başları şöyle...

"Ahmet Nur Çebi ile görüştüm. Beni ailesi gibi gören bir insan ve kendisine teşekkür ediyorum. Bu konu yönetimde tartışmaya açıldı ve aniden beni aradılar. Beşiktaş'a gelme olasılığımdan bahsettiler. Ben de seve seve kabul edeceğimş söyledim. Ahmet Nur Çebi kulübüm görüştü ve transferim oldu"

"Şu anda kesin bir tarih vermek istemiyorum. Son derece iyi gidiyor iyileşme sürecim. Kesinlikle Vodafone Arena'a için yüzde yüz hazır olmak istiyorum. Bunun için biraz daha zaman gerekli."

"Ben takımdaki forvet arkadaşlarımı rekabete gireceğim insanlar olarak görmüyorum. Cenk, şu ana kadar 15 gol atmış bir golcü. Umarım daha fazla gol atması için yardımcı olurum ve gol krallığını kazanır. Çok mutlu olurum bundan. Sezon başladığundan beri çok iyi işler yapıyor."

"Her zaman söylediğim gibi burada gerçekten saygı ve sevgi gördüm. İlk geldiğimden çok daha fazla şekildd insanların beni sevdiğini gördüm. Ben bu işe bu yüzden kalbimi koyacağım"

Kartalbakışı

Yorumlar (1)
Sermet 4 yıl önce
Bu kilolar nasıl eriyecek Demba Ba