Dany Güven Vermiyor!Lescott Beşiktaş...

Cihan Haber Ajansı Beşiktaş muhabiri Barbaros Burusdev derbiyi KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 20.05.2014, 12:09
Dany Güven Vermiyor!Lescott Beşiktaş...

Derbi Beşiktaş için ne kadar önemliyse Fenerbahçe açısından da çok önemli.Beşiktaş Şampiyonlar ligine çok değer veriyor.Beşiktaş maça çok farklı duygularla çıkacak.

 

Beşiktaş’ın sakatları can sıkıyor.En önemlisi Ersan Adem Gülüm defansın formda isimlerindendi.Ersan Beşiktaş taraftarına ve Bilic’e savaşcı ruhu ile güven veriyordu.Ersan Adem Gülüm hafta içi tesislerde idmanın 5. dakikasında bıraktı.Franco ve Dany defans hattında olacak.


Dany kritik maçlarda yürekleri ağiza getirdi.Bilic ve yönetim sahip çıksada Dany güven vermiyor.Beşiktaş’ta sakatlıktan yeni çıkan Almeida ve Gökhan Töre’nin performansı merak konusu.Fenerbahçe sakat futbolcular konusunda avantajlı gözüküyor.Beşiktaş bu maçı çok isteyecek.

Yılın en güzel derbisi olacak.Atiba ve Veli Kavlak’ın ön liberoda bozulmasını istemiyorum.Atiba Fenerbahçe’nin hızlı ataklarına karşı çok iyi bir kesici olur. Veli Kavlak ile beraber.Lescott bitti diyemem.İstanbul’a geldi imzalar atıldı, dedikodularını duyduk.Beşiktaş’ın önünde borsa engeli var.Beşiktaş Şampiyonlar Ligine gidecek olursa transfer politikası çok farklı olacak.Türkiye’de bir çok yerli futbolcu Önder Özen ve Bilic ile çalışmak istiyor.

Yorumlar (0)