Cenk Tosun Savaşı

Devre arası transfer bitimine saatler kala Fenerbahçe ve Beşiktaş Cenk Tosun için kapışıyor...

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
170
Cenk Tosun Savaşı

Gazinantepspor başkanı İbrahim Kızıl “Kendi aralarında protokol yapmışlar.Sezon sonunda gidecek.Beşiktaş yönetiminden telefonuma kimse çıkmıyor.

Yüzde yüz eminim 1 yıldır görüşüyorlar. Serdar Kurtuluş’un transferindebeni gece-gündüz arayan Deniz Atalay da şimdi telefonlarıma çıkmıyor.Bize bunu hiçbir kulüp yapmadı. Yapılan etik değil. Bizim gönülverdiğimiz Beşiktaş’ın bunu yapması beni daha fazla üzüyor.''Geçtiğimiz günlerde bu açıklamaları yaparak gündeme bomba gibi düşen Cenk Tosun transferinde devre arası transferinin bitmesine saatler kala sıcak saatlar yaşanıyor...


Cenk Tosun yakın çevresine Beşiktaş'a gitmek istediğini net bir şekilde ifade ediyor.İbrahim Kızıl ise sezon sonuna kadar Cenk Tosun'un bizimle sözleşmesi var, açıklamalarında bulundu.


Fenerbahçe devreye girdi.Emenike ve Webo'nun sakatlıkları sonrası forvet arayışlarına hız veren Fenerbahçe yönetimi, Gaziantepspor'dan Cenk Tosun'u istedi.Fenerbahçe yönetimi, Emenike ve Webo'nun sakatlanmasının ardından transferin bitimine 1 gün kala forvet arayışlarına başlamıştı.Sarı-lacivertliyöneticiler, Gaziantepspor'un milli golcüsü Cenk Tosun'a resmen talipoldu. Skorer.com'dan Senad Ok'a konuşan Gaziantepspor Kulübü Başkanıİbrahim Kızıl, "Fenerbahçe bizden Cenk Tosun'u istiyor. Görüşmelersürüyor" açıklamasını yaptı.Beşiktaş kulübü Fenerbahçe'nin devreye girmesinden sonra,bugün tekrar Cenk Tosun için nabız yokladı.Transfer görüşmeleri devam ediyor...Yorumlar (0)