'Bursa Başkanı Duyum Var'

Beşiktaş'ın da transfer girişimlerinde bulunduğu Batalla için Fenerbahçe kulübü de talip oldu.

ÖZEL 24.11.2013, 12:12
192
'Bursa Başkanı Duyum Var'

Bursaspor'danayrılmak isteyen ve takımda kadro dışı kalan yıldız futbolcu Batallaiçin Beşiktaş'ın ardından Fenerbahçe kulübü de talip oldu.

Fenerbahçekulübü Yeşil Beyazlı kulüp Arjantinli futbolcu için Semih Şentürk veSerdal Kesimal takası ve üstüne bir miktar para teklif etti.Bursaspor'un teklifleri değerlendireceği ve kararı vereceği öğrenildi.

Beşiktaşkulübü de her ne kadar yalanlasa da Batalla için nabız yokladığı vetransferin gerçekleşmesi için girişimlere başladığı biliniyor.

BURSASPOR Kulübü Başkanı Erkan KörüstanKasımpaşa maçı sonrası açıklamada bulundu. Körüstan, Batalla'nın teknikheyet ve yönetim kurulu kararıyla kadro dışı kaldığını açıkladı.

'BATALLA KADRO DIŞI BIRAKILMIŞTIR'

Futbolcularıve teknik heyeti Kasımpaşa maçında gösterdikleri mücadeleden dolayıtebrik ederek sözlerine başlayan Erkan Körüstan şöyle devam etti: "Bugüngalip gelebilirdik, ama berabere kaldı. Bu da iyi bir durum. Batalla bize ihanet etmiştir. Teknik heyetin isteği ve yönetim kurulu kararıyla Batalla kadro dışı kalmıştır. Gerekli ceza uygulanacaktır. ' dedi.

'BATALLA DİYE BAĞIRANLAR BURSASPORLU DEĞİL'

'Batalla,Daum olduğu sürece oynamam demiştir. Batalla bizimle konuşur, teknikdikektör, arkadaşlarından ve şehirden özür dilerse bu takımınoyuncusudur. Psikolojik durumuna bağlarız ve tatlıya bağlanır. Kendisibizimle temasa geçmiyor. Kendisine sesleniyorum; Herşey yenidendüzelebilir. Bugün Bursaspor gol attığında Batalla diye bağıranlar gerçek Bursasporlu değil. Batalla'nınİstanbul'da bir kulüple temas olduğu duyumu var. Bu tamamen menajeroyunu. Kesin bir şey yok ama böyle bir duyum var.

Yorumlar (0)