Bilic'in Tek Kararsızlığı

Beşiktaş hafta sonunda karşılaşacağı Fenerbahçe'ye karşı Kadıköy'de 8 yıldır galip gelemiyor.

ÖZEL 19.08.2015, 11:56
129
Bilic'in Tek Kararsızlığı
Dün Lig Radyoda Beşiktaş Saati programinda Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Zafer Önder Özen, Fenerbahçe'ye karşı oynayacakları derbi maçı için; "Kadıköy'e beraberlik için gitmeyeceğiz. Beşiktaş yurt içindeki her maçı kazanmak için oynar" dedi.


Bilic\'in Tek KararsızlığıBeşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic, Cumartesi günü oynanacak olanFenerbahçe derbisinin kadrosunu şekillendirmeye başlıyor.


Derbi hazırlıklarını sürdüren Siyah Beyazlı takım derbi kadrosu daşekilleniyor. Beşiktaş teknik direktörü Bilic bir mevki dışında derbikadrosunu planladı.Defans hattında sağ bek olarak Atiba veya Serdar Kurtuluş arasındakararsızlık yaşayan teknik direktör Bilic\'in sol bek de Ramon Motta'yıstoper ikilisini ise Sivok ve Ersan'dan oluşturması bekleniyor.


Orta saha hattını ise Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup ve Fernandes'denoluşturacak olan Biliç, ileride ise Hugo Almeida'ya şans verecek.Biliç'in düşündüğü konu ise Atiba'ya hangi mevkide şans vermesi.Atiba'nın sağ bek olarak mı yoksa ön libero olarak mı oynatacağına henüzkarar vermeyen Hırvat teknik adam eğer Atiba'yı sağ bek olarakbaşlatırsa Serdar Kurtuluş'u, ön libero olarak başlatırsa OğuzhanÖzyakup'u derbide yedek olarak başlatacak.
Yorumlar (0)