'Beşiktaşlılık Duruşunu Gösterdim'

Beşiktaş sezon başından beri transfer etmeye çalıştığı Brezilyalı yıldız Ronaldinho için çok ciddi bir adım attı.Ronaldinho'nun menajeri Assis İstanbul'da Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturup resmi teklifi aldı.

ÖZEL 31.12.2013, 16:58
177
'Beşiktaşlılık Duruşunu Gösterdim'

Transferi yürüten yönetici Ahmet Nur Çebi'nin bizzat görüşüp davetettiği, aynı zamanda oyuncunun da ağabeyi olan Assis, bugün İstanbul'a gelerek Beşiktaş ile masaya oturdu.Ahmet Nur Çebi'nin özel ofisinde gerçekleşen görüşmede olumlu adımlar atıldı.

Ronaldinho'nun ağabeyi Roberto Assis'e oyuncu için ayarladıkları boğaz manzaralı evi de gezdirildi.Assis boğaz manzaralı eve hayran kaldı.

Assis daha önce Ronaldinho transferi için Beşiktaş kulübü ile görüşmek için haber yolladı.Fakat Ahmet Nur Çebi oyuncunun sözleşmesi 1 Ocak'ta bitiyor.Bizim şimdi görüşmemiz Beşiktaşlılık duruşuna etik olmaz dedi.

Bugünkü görüşme için ise Ahmet Nur Çebi Beşiktaşlılık duruşunu sabırla beklediğini, Futbolcunun sözleşmesine bitmesine saatler kala transfer görüşmesini başlattığını dile getirdi Ayrıca transfer konusunda tüm detaylarda anlaşıldığı,arada 1,5 milyon euroluk bir fark olduğunu Beşiktaş'ın verdiği rakamdan, 1,5 milyon euro fazlasını istiyorlar.Bu farkıda  Ahmet Nur Çebi'nin kapatacağı öğrenildi.

Tarafların anlaşma zemini buldukları takdirde Ronaldinho'nun 9 Ocak'ta başlayacak Antalya kampına katılacağı kaydedildi.Yorumlar (0)