Beşiktaş'ın Yıldızları Transferin Gözdeleri

Ara transfer sezonunun yaklaşmasıyla birlikte kulübler şimdiden transfer pazarlıklarına başladı.

ÖZEL 22.11.2013, 11:07
193
Beşiktaş'ın Yıldızları Transferin Gözdeleri

Devre arasında takımı güçlendirmek adına takviyeler yapmak isteyen Beşiktaş\'ın yıldız oyuncuları transferin gözdeleri oldu.

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş\'ın yıldız futbolcuları için takımlar sırada bekliyor.

Beşiktaş\'ıngenç futbolcusu Oğuzhan Özyakup, yeni patronuna sahip olan İtalya'nıngüçlü ekibi İnter ve bazı Premir lig ekiplerinin radarında olurken, Beşiktaş ile hala sözleşme yenilemeyen Hugo Almeida için Atletico Madridkulübü devrede.

Galatasaray ise Gökhan Töre için girişimlerebaşladı. Beşiktaş\'ın genç futbolcusu Muhammet Demirci için ise baştaSergen Yalçın'ın başına geçtiği Gaziantepspor olmak üzere Anadolukulüpleri ve PTT 1.Lig takımları için sırada bekliyor.

Yaşadığıkavga sebebi ile kadro dışı kalan Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman içinise bir çok Spor Toto Süpre Lig takımı hazır kıta bekliyor. Beşiktaş\'ıngenç stoperi Pedro Franco'yu kiralamak isteyen Anadolu kulüpleri deresmi tekliflerini sundu.


Manuel Fernandes'i ise başta Rus kulübleri olmak üzere bir çok kulübten teklifler geldiğini biliyoruz.Son olarak İtalya'nın köklü kulüblerinden Napoli Fernandes'i transfer etmek için resmi başvuruda bulunmuştu.

Ara transfer dönemi için bir ay gibi birsürenin olmasına rağmen Beşiktaş futbolcuları şimdiden transferdöneminin gözdeleri oldu.

Yorumlar (0)