Beşiktaş'ın Çoçuğu Veysel Sarı

Eskişehirspor'un başarılı oyuncusu Veysel Sarı, Beşiktaş'ı istiyor.

ÖZEL 08.12.2013, 11:42
250
Beşiktaş'ın Çoçuğu Veysel Sarı

Eskişehirspor'un başarılı futbolcusu Veysel Sarı, Siyah Beyazlı takıma gitmeyi çok istiyor.

Beşiktaş, Dikilitaş semtinde büyüyen Veysel Sarı, semtinin takımı olma özelliği taşıyan Beşiktaş formasını giymeyi çok istiyor.

Beşiktaş\'ın da Eskişehirspor'un yıldızı Veysel Sarı'nın transferiile ilgili çalışmalara başlaması bekleniyor.


Takas konusunda Holosko'yu kullanmak istemeyen Hırvat teknik adam Eskişehirspor'daforma giyen Veysel Sarı'yı istiyor. Holosko-Veysel takası için Beşiktaşile Eskişehirspor görüşme halinde, karakter olarakta üst düzey bir futbolcu olan Veysel Sarı Eskişehirspor'un kendi sahasında Beşiktaş'a mağlup olduğu maçın ardındankırmızı-siyahlı takımın önemli futbolcularından Veysel Sarı pozisyon içinde yaşadığı Veli Kavlak olayını canlı yayında itiraf etmişti.


"VELİ'NİN KARNINA ÇARPTI"


Tüm spor camiasının Veli'nin pozisyonu penaltı derken, maçın sonsaniyelerinde Beşiktaş ceza sahası içerisinde yaşanan karabolde topunVeli Kavlak'ın eline çarptı yönündeki tartışmalarla ilgili de konuşanVeysel Sarı, "Korner olduğuna hepimiz içeri gittik. Top önüme düştü veben de vurdu. Sanırım Veli'nin karnına çarptı. Girmeyince girmiyor.Allah iki takıma da sakatlık vermedi ve bu maçı geride bıraktık"açıklamasını yaptı.Bu açıklaması ile Beşiktaş camiası içinde gönülleri feth etmişti.


Eskişehirspor Yönetimi’nin transferine izin vermemesi nedeniyle alınamayan Veysel’insezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması, siyah-beyazlıların en büyükkozu olarak görülüyor. Ligin devre arasında kadrosuna bir stoper, birorta saha ve bir de sağ bek transfer edilmesini isteyen Beşiktaş TeknikDirektörü Slaven Biliç' inraporları doğrultusunda hareket edecek olan Beşiktaş Yönetimi, stoperve orta sahayı bir kenara bıraktı, Veysel Sarı’nın transferine sıcakbaktı.


Veysel Sarı’yı devre arasında transfer ederek Serdar Kurtuluş’u kimi zaman ön libero kimi zaman da stoperde kullanmayı düşünen Bilic’in transfer raporunu alacak olan yönetim, Manuel Fernandes ve Hugo Almeida'dan önce, bazı yerlilerle güven tazeleyecek.

Yorumlar (0)