Beşiktaş'ı özlemeye devam ediyor

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Demba Ba her geçen gün Beşiktaş'ı özlemeye devam ediyor.

ÖZEL 01.05.2016, 16:12 01.05.2016, 19:29
11730
Beşiktaş'ın eski futbolcusu Demba Ba her geçen gün Beşiktaş'ı özlemeye devam ediyor. Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla bunu apaçık gösteren Demba Ba, bu kez de bir taraftarın "Takıma geri dönmek ister misin?" sorusuna üzgün ve konuşamayan bir ifade yollayarak ince bir mesaj verdi. 

Transfer olduğu ilk günden beri taraftarla bağlantısını hiç kopartmayan Demba Ba'nın Beşiktaş özlemi sosyal medya mesajlarından açık bir şekilde belli oluyor.Yorumlar (4)
CL kadro derinliğinde lazım olur 4 yıl önce
CL kadro derinliğinde lazım olur, Gomez'le rakibi yıpratırlar, uzaktan etkili şutları var, ancak çok pahalıdır, Seydou Doumbia ve Victor Moses'ın sözleşmeleri bitiyo, değerlendirilsin.
sencer 4 yıl önce
adama bir haksızlık yapılıyor gomezle kıyaslarken. Oda şu ki, korkak bilic atiba-veli sebebiyle ilerde adama yalnızları oynattı. Oğuzhan ile Q7 varken bu adam kadroda olsa Demba ba da 20 atar. Gomez gidiyim derse neden olmasın ???
ömer can mn.. 4 yıl önce
sencer ne haksızlıgı BA FB mcnda BOMBOŞ KALEYE GOL ATAMADI ama SHOW 2 bjk arasndan GOL ATTI GÜLDRME ADANI KRTK STRSL DERBİLREDE OYNYMYN TOPCU BA..GOMEZ 1TANE
ÖMER CAN MMM 4 yıl önce
bjk şampiyon olcaksa ki olacak bu GOMEZ VE Q17 TOSUNUN KRTK HEdEF STRESLİ DERBİLERDE GOL atıp GOL pası vermsyldr gecen sndn farkı Q17 GOMEZ cenk tir