''Beşiktaş'a Gel Şener''

Beşiktaş, sağ bek transferi için Bursaspor'dan Şener Özbayraklı'yı kadrosuna katmak için görüşmelere başladı.

ÖZEL 14.05.2014, 13:28
''Beşiktaş'a Gel Şener''

Beşiktaş'ta gündem maddelerinden biri Şener Özbayraklı.Serdar Kurtuluş ile yolları ayırmayı düşünen siyah-beyazlılar sağbekte doğan boşluğu Bursaspor'lu Şener Özbayraklı ile doldurmakistiyor.


Bursaspor'un başarılı defans oyuncusu Şener Özbayraklı, sözleşmesindeki '5 milyon liraya serbest kalır' maddesi sebebiyle elden kaçabilir.Beşiktaş  Şener ile anlaşma sağlaması durumunda TFF'ye 5 milyon TL yatırması yeterli olacak.


Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen, Şener ile transfer temaslarına devam ediyor.Beşiktaş\'a gelmeden önce Şener Özbayraklı ile tanışan yakın sıcak ilişkilerine bulunan Önder Özen bu transferi bitirmeyi hedefliyor.Beşiktaş'ın sağ bek sorununda Şener transferi ile uzun yıllar sorun yaşamayacağı hedefleniyor.


Şener Özbayraklı ile transfer konusunda görüşen Önder Özen'in olumlu adımlar attığı öğrenildi.Önder Özen'in,Şener Özbayraklı'nın Beşiktaş\'a çok katkı sağlıyacağı ve Önder Özen'in,Şener'e  bize gelsin" çağrısı yaptığı öğrenildi.Önder Özen yaptığı temaslar sonucunda oluşturacağı raporu teknik direktör Slaven Bilic ve YönetimKurulu Üyeleri ile paylaşacak.

Yorumlar (0)