Beşiktaş Bombayı Patlatabilir!

Devre arasında takımını güçlendirmek için takviye yapmak isteyen Beşiktaş'ın hedefi bir dünya yıldızı oldu.

ÖZEL 04.11.2013, 13:34
182
Beşiktaş Bombayı Patlatabilir!

 Juventus forması giyen tecrübeli süper yıldız futbolcu Andrea Pirlo konusunda Beşiktaş'a iyi sayılabilecek bir haber geldi.

Fikret Orman'ın Beşiktaş kadrosuna katmayı çok istediği İtalyan süper starın kulübü Juventus'tan sezon sonu ayrılacağı büyük ölçüde kesinleşti. İtalyan temsilcisi Juventus'un, sezon sonu sözleşmesi bitecek 34 yaşındaki yıldız futbolcu ile sözleşme yenilemeyeceği öğrenilirken, yıldız futbolcu yerine Real Madrid forması giyen Xabi Alanso'yu kadrosuna katmak istediği belirtildi.

Juventus ve Pirlo konusunda yaşanan bu gelişmelerinin ardından Beşiktaş yönetimi bu transfer için kolları sıvayarak, yıldız futbolcunun transferi için girişimlere başladı. 
İki sene önce Juventus'a bedelsiz olarak katılan Pirlo, takımının lideri olup, başarılı bir dönem geçirmesine en önemli etkendi. Pirlo bu sezon İtalya Seri A'da 10 maça çıkıp, 2 gol kaydetme başarısı gösterdi.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi Pirl transferinin gerçekleşmeme ihtimalinde diğer transfer hedeflerine yönelecek. Beşiktaş'ın devre arasında takıma bir yıldız ismi kazandırması bekleniyor.

Yorumlar (0)