''Beşiktaş, Barca Gibi Olur''

Aspor ve Fotomaç gazetesi yazarı Turgay Demir, Beşiktaş'ın gündemini KartalBakışı'na değerlendirdi.

ÖZEL 03.12.2014, 14:25
6058
''Beşiktaş, Barca Gibi Olur''

Oğuzhan Özyakup ve Jose Sosa Beşiktaş'ta ilk 11'de beraber oynasalar, Beşiktaş, Barca gibi olur.Ancak şu görüntüsü ile Oğuzhan ve Jose Sosa Beşiktaş'ta ilk 11'de oynayacak kondisyona ve güce sahip değiller.

 

Olcay Şahan ve Gökhan Töre'nin defansa göstermelik geri dönüş yapmaları, artı Oğuzhan ve Sosa'nın ilk 11'de oynaması Beşiktaş için facia olur.Beşiktaş'ta ilk 11'de Veli Kavlak ve Vatiba'nın bozulması Beşiktaş için intihar etmektir.Özellikle Vatiba diyorum,Beşiktaş taraftarı bu olayı net şekilde anlamalıdır.

 

Vatiba ve Veli Kavlak'tan birini kesmek Beşiktaş'ta binanın ana kolonunu kesmek gibidir.Savunma hattında bireysel hatalar devam ediyor.Franco,Ersan,Sivok isimler değişsede bu hatalar Beşiktaş savunmasında devam ediyor.

 

Slaven Bilic,Beşiktaş skor üstünlüğünü sağladıktan sonra oyuna koparacak değişiklilkler yapamıyor.''Yunanistan deplasmanında o ağır zeminde Asteras maçında yaptığı değişiklikler çok kötüydü.''

 

 

KARTALBAKIŞI/ÖZEL HABER

Yorumlar (5)
Sefer 6 yıl önce
Barça gibi olmasın. Beşiktaş gibi olsun bize yeter Turgay Abi.
kartalim 6 yıl önce
kim varda kimi degistirecek
Hilmi 6 yıl önce
Sosa tamam, bizim quaresma gibi avrupada taninmis bir futbolcu. Fakat oguzhan bank asyada oynayabilecek bir oyuncu! Baska bir yo rtim olsa besiktasta oynayamazdi. Ucuz diye aldi orman!
Deli Ziya 6 yıl önce
Turgay Demir, sen yazi yazma abi. Hatta mumkunse futboldan uzaklas. Kendine yeni hobiler edin. Maket gemi yap mesela.
Antalyalı 6 yıl önce
Ozzy fiziken yetersiz olabilir ama bugün kapıya koysan sarışınlar anında damlar ne anlatıyorsun sen arkadaş? Gerçi hala kaaarejma lafı etmenden belli ya neyse!